23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обласної Ради розглянула колективне звернення жителів територіальних громад, які входять до складу Сокиринецької та Парпуровецької сільрад Вінницького району Роздрукувати

З ініціативи депутата обласної Ради Олега Коров’ячука розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника була створена робоча група з розгляду колективного звернення жителів територіальних громад, які входять до складу Сокиринецької та Парпуровецької сільських рад Вінницького району.

Під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської 6 липня робоча група провела своє перше засідання. В роботі засідання взяли участь депутат обласної Ради Олег Коров’ячук, начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Поліщук, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук, Парпуровецький сільський голова Василь Шевчук, члени робочої групи – представники сіл, ініціативна група мешканців двох сільських рад.

Під час обговорення процедури добровільного об’єднання двох сільських рад в одну об’єднану громаду виступили сільські голови зазначених громад,  представники сіл, які входять до складу сільських рад, голова районної ради.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зачитала розпорядження голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо затвердження висновків про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Парпуровецької  та Сокиринецької сільських рад Вінницького району щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Крім того, були зачитані рішення, прийняті на сесіях відповідних сільських рад про об’єднання з територіальними громадами сіл Майдан Чапельський, Хижинці, Парпурівці Парпуровецької сільської ради села Сокиринці Сокиринецької сільської ради в Сокиринецьку сільську територіальну громаду з адміністративним центром в селі Хижинці.

Розглянувши та обговоривши всі надані документи щодо добровільного об’єднання територіальних громад з відповідними матеріалами проведених громадських слухань, наданими висновками облдержадміністрації та рішеннями сесій сільських рад, робоча група прийняла рішення рекомендувати голові обласної Ради Анатолію Олійнику звернутися до голови облдержадміністрації Валерія Коровія про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад згідно рішень сесій Парпуровецької та Сокиринецької сільських рад з їх затвердженням на сесії обласної Ради та подання відповідного звернення до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших місцевих виборів депутатів та сільського голови Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району.

 

 

Повернутись Створено: 6 липня 2016 року, 15:48
Оновлено: 6 липня 2016 року, 17:25
Переглядів: 1451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація