Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обласної Ради вивчала ситуацію щодо випалювання деревного вугілля у Крижопільському районі Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради Анатолія Олійника 21 грудня 2017 року №284 було створено робочу групу з вивчення ситуації, що склалася в селі Городківка Крижопільського району внаслідок випалювання деревного вугілля ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України». Враховуючи висновок постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, робоча група на чолі з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком ознайомилась з діяльністю підприємства.

Участь у заході взяли секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, заступник керівника робочої групи Людмила Головашич, депутат обласної Ради Юрій Семенюк, заступники голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Круць та районної ради Іван Русін, представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Члени робочої групи відвідали ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України» та переконались, що з листопада 2017 року на підприємстві припинено випалювання деревного вугілля, а працівники займаються заготівлею деревини та переробкою деревної сировини.

Крім того, вони відвідали комунальну установу обласної Ради –Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім. академіка Д.К.Заболотного. Метою створення та функціонування санаторію є надання кваліфікованої лікувально-діагностичної допомоги, медико-психологічної реабілітації, соціальної адаптації та здійснення навчально-виховного процесу відповідно до медичного профілю дітям віком від 5 до 18 років з ураженнями центральної нервової системи і порушення психіки. Заклад проводить лікувально-оздоровчу діяльність та надає фізіотерапевтичні послуги, лікувальні ванни, масаж, фізкультуру та педагогічні – логопедичну, психолого-педагогічну корекцію, організацію дозвілля та консультативне навчання.

Депутати ознайомились з його роботою, поспілкувались з головним лікарем санаторію Василем Потуреєм, оглянули приміщення та обговорили проблеми, які виникають у діяльності закладу.

Повернутись Створено: 30 березня 2018 року, 11:07 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація