Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група обласної Ради вивчала ситуацію щодо випалювання деревного вугілля у Крижопільському районі Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради Анатолія Олійника 21 грудня 2017 року №284 було створено робочу групу з вивчення ситуації, що склалася в селі Городківка Крижопільського району внаслідок випалювання деревного вугілля ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України». Враховуючи висновок постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, робоча група на чолі з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком ознайомилась з діяльністю підприємства.

Участь у заході взяли секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, заступник керівника робочої групи Людмила Головашич, депутат обласної Ради Юрій Семенюк, заступники голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Круць та районної ради Іван Русін, представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Члени робочої групи відвідали ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України» та переконались, що з листопада 2017 року на підприємстві припинено випалювання деревного вугілля, а працівники займаються заготівлею деревини та переробкою деревної сировини.

Крім того, вони відвідали комунальну установу обласної Ради –Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім. академіка Д.К.Заболотного. Метою створення та функціонування санаторію є надання кваліфікованої лікувально-діагностичної допомоги, медико-психологічної реабілітації, соціальної адаптації та здійснення навчально-виховного процесу відповідно до медичного профілю дітям віком від 5 до 18 років з ураженнями центральної нервової системи і порушення психіки. Заклад проводить лікувально-оздоровчу діяльність та надає фізіотерапевтичні послуги, лікувальні ванни, масаж, фізкультуру та педагогічні – логопедичну, психолого-педагогічну корекцію, організацію дозвілля та консультативне навчання.

Депутати ознайомились з його роботою, поспілкувались з головним лікарем санаторію Василем Потуреєм, оглянули приміщення та обговорили проблеми, які виникають у діяльності закладу.

Повернутись Створено: 30 березня 2018 року, 11:07 Переглядів: 573

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація