Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група ознайомилась з діяльністю комунального підприємства «Антопільське» Томашпільського району Роздрукувати

Розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника 6 лютого було створено робочу групу, яку очолив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, з вивчення роботи комунального підприємства «Антопільське».

14 лютого Михайло Кременюк разом з членами групи здійснив робочу поїздку для ознайомлення з діяльністю підприємства, у якій взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук, головний спеціаліст відділу комунальної власності управління спільної комунальної власності територіальних громад області Алла Боковікова, начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Федчишен, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Майя Комісарчук, директор Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександр Колкевич.

Члени робочої групи зустрілись з директором Антопільського психоневрологічного інтернату Анатолієм Присяжнюком та директором КП «Антопільське» Олегом Бовсунівським.

Присутні оглянули приміщення інтернату, харчоблок, підсобні приміщення, пральню, кімнати відпочинку, актову залу, житлові кімнати, ознайомились з особливостями харчування 120 пацієнтів, які тут проживають. Крім того, вони відвідали комунальне підприємство, обстежили склади для зберігання зерна, техніки, фермерське господарство та хлібопекарню.

Обговоривши всі складові співпраці підприємства з інтернатом, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк повідомив, що робоча група після опрацювання пропозицій профільних департаментів облдержадміністрації та управління спільної комунальної власності надасть свої рекомендації щодо подальшої діяльності комунального підприємства та взаємодії його з інтернатним закладом.

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 09:48 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація