Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група ознайомилась з діяльністю комунального підприємства «Антопільське» Томашпільського району Роздрукувати

Розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника 6 лютого було створено робочу групу, яку очолив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, з вивчення роботи комунального підприємства «Антопільське».

14 лютого Михайло Кременюк разом з членами групи здійснив робочу поїздку для ознайомлення з діяльністю підприємства, у якій взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук, головний спеціаліст відділу комунальної власності управління спільної комунальної власності територіальних громад області Алла Боковікова, начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Федчишен, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Майя Комісарчук, директор Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександр Колкевич.

Члени робочої групи зустрілись з директором Антопільського психоневрологічного інтернату Анатолієм Присяжнюком та директором КП «Антопільське» Олегом Бовсунівським.

Присутні оглянули приміщення інтернату, харчоблок, підсобні приміщення, пральню, кімнати відпочинку, актову залу, житлові кімнати, ознайомились з особливостями харчування 120 пацієнтів, які тут проживають. Крім того, вони відвідали комунальне підприємство, обстежили склади для зберігання зерна, техніки, фермерське господарство та хлібопекарню.

Обговоривши всі складові співпраці підприємства з інтернатом, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк повідомив, що робоча група після опрацювання пропозицій профільних департаментів облдержадміністрації та управління спільної комунальної власності надасть свої рекомендації щодо подальшої діяльності комунального підприємства та взаємодії його з інтернатним закладом.

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 09:48 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація