Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група ознайомилась з діяльністю комунального підприємства «Антопільське» Томашпільського району Роздрукувати

Розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника 6 лютого було створено робочу групу, яку очолив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, з вивчення роботи комунального підприємства «Антопільське».

14 лютого Михайло Кременюк разом з членами групи здійснив робочу поїздку для ознайомлення з діяльністю підприємства, у якій взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук, головний спеціаліст відділу комунальної власності управління спільної комунальної власності територіальних громад області Алла Боковікова, начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Федчишен, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Майя Комісарчук, директор Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександр Колкевич.

Члени робочої групи зустрілись з директором Антопільського психоневрологічного інтернату Анатолієм Присяжнюком та директором КП «Антопільське» Олегом Бовсунівським.

Присутні оглянули приміщення інтернату, харчоблок, підсобні приміщення, пральню, кімнати відпочинку, актову залу, житлові кімнати, ознайомились з особливостями харчування 120 пацієнтів, які тут проживають. Крім того, вони відвідали комунальне підприємство, обстежили склади для зберігання зерна, техніки, фермерське господарство та хлібопекарню.

Обговоривши всі складові співпраці підприємства з інтернатом, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк повідомив, що робоча група після опрацювання пропозицій профільних департаментів облдержадміністрації та управління спільної комунальної власності надасть свої рекомендації щодо подальшої діяльності комунального підприємства та взаємодії його з інтернатним закладом.

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 09:48 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація