Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група перевірила стан справ у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

На виконання доручення голови обласної Ради, 6 квітня 2016 року робоча група у складі голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія, голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова та голови фракції “Укроп” Григорія Зозулі відвідали з перевіркою Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Участь у перевірці взяла також заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Матусяк.

Необхідність проведення перевірки зазначеного закладу обумовлена тим, що за результатами щорічної оцінки керівників комунальних закладів, установ, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад області, керівник госпіталю отримав негативний відгук про свою роботу.

В ході перевірки члени комісії ознайомились із роботою відділень госпіталю ветеранів війни, поспілкувались із колективом та пацієнтами лікарні. Загалом, члени комісії оцінили роботу керівника закладу як добру, і позитивно відзначили його здобутки в частині розвитку матеріально-технічної бази госпіталю, залученні позабюджетних коштів для встановлення сучасного медичного обладнання та використання новітніх методик у лікуванні хворих.

Водночас, голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив на необхідності посилення контролю за використанням коштів, що надходять у заклад як благодійні внески та плата за надання послуг.

По завершенні перевірки проведена робоча нарада, на якій обговорювались питання вирішення актуальних проблем, що стоять перед закладом та його подальшого розвитку.  

 

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 18:17 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація