23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група перевірила стан справ у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

На виконання доручення голови обласної Ради, 6 квітня 2016 року робоча група у складі голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія, голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова та голови фракції “Укроп” Григорія Зозулі відвідали з перевіркою Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Участь у перевірці взяла також заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Матусяк.

Необхідність проведення перевірки зазначеного закладу обумовлена тим, що за результатами щорічної оцінки керівників комунальних закладів, установ, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад області, керівник госпіталю отримав негативний відгук про свою роботу.

В ході перевірки члени комісії ознайомились із роботою відділень госпіталю ветеранів війни, поспілкувались із колективом та пацієнтами лікарні. Загалом, члени комісії оцінили роботу керівника закладу як добру, і позитивно відзначили його здобутки в частині розвитку матеріально-технічної бази госпіталю, залученні позабюджетних коштів для встановлення сучасного медичного обладнання та використання новітніх методик у лікуванні хворих.

Водночас, голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив на необхідності посилення контролю за використанням коштів, що надходять у заклад як благодійні внески та плата за надання послуг.

По завершенні перевірки проведена робоча нарада, на якій обговорювались питання вирішення актуальних проблем, що стоять перед закладом та його подальшого розвитку.  

 

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 18:17 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація