Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група перевірила стан справ у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

На виконання доручення голови обласної Ради, 6 квітня 2016 року робоча група у складі голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія, голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова та голови фракції “Укроп” Григорія Зозулі відвідали з перевіркою Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Участь у перевірці взяла також заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Матусяк.

Необхідність проведення перевірки зазначеного закладу обумовлена тим, що за результатами щорічної оцінки керівників комунальних закладів, установ, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад області, керівник госпіталю отримав негативний відгук про свою роботу.

В ході перевірки члени комісії ознайомились із роботою відділень госпіталю ветеранів війни, поспілкувались із колективом та пацієнтами лікарні. Загалом, члени комісії оцінили роботу керівника закладу як добру, і позитивно відзначили його здобутки в частині розвитку матеріально-технічної бази госпіталю, залученні позабюджетних коштів для встановлення сучасного медичного обладнання та використання новітніх методик у лікуванні хворих.

Водночас, голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив на необхідності посилення контролю за використанням коштів, що надходять у заклад як благодійні внески та плата за надання послуг.

По завершенні перевірки проведена робоча нарада, на якій обговорювались питання вирішення актуальних проблем, що стоять перед закладом та його подальшого розвитку.  

 

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 18:17 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація