Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група працює над «корекцією» Стратегії-2020 Роздрукувати

20 вересня відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації роботи щодо розробки Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Провів нараду співголова робочої групи, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що наразі завершена робота над проектом Стратегії-2020, він оприлюднений на сайті обласної Ради і доступний для загального ознайомлення та обговорення.

Для внесення змін та пропозицій є термін в один місяць, оскільки затвердження документа планується під час чергової сесії облради 25 жовтня.

Ігор Кревський висловив членам робочої групи свої зауваження щодо проекту Стратегії, а також закликав їх у найкоротший час внести свої пропозиції до документа. Крім того, він зауважив, що члени групи будуть закріплені за районами, де відбуватимуться обговорення проекту Стратегії.

У ході засідання свої пропозиції до проекту висловили депутати обласної Ради Валерій Коровій та Олексій Гаврилов, а також керівники окремих профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 21:52 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація