Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Робоча група працює над «корекцією» Стратегії-2020 Роздрукувати

20 вересня відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації роботи щодо розробки Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Провів нараду співголова робочої групи, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що наразі завершена робота над проектом Стратегії-2020, він оприлюднений на сайті обласної Ради і доступний для загального ознайомлення та обговорення.

Для внесення змін та пропозицій є термін в один місяць, оскільки затвердження документа планується під час чергової сесії облради 25 жовтня.

Ігор Кревський висловив членам робочої групи свої зауваження щодо проекту Стратегії, а також закликав їх у найкоротший час внести свої пропозиції до документа. Крім того, він зауважив, що члени групи будуть закріплені за районами, де відбуватимуться обговорення проекту Стратегії.

У ході засідання свої пропозиції до проекту висловили депутати обласної Ради Валерій Коровій та Олексій Гаврилов, а також керівники окремих профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 21:52 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація