Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група працює над «корекцією» Стратегії-2020 Роздрукувати

20 вересня відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації роботи щодо розробки Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Провів нараду співголова робочої групи, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що наразі завершена робота над проектом Стратегії-2020, він оприлюднений на сайті обласної Ради і доступний для загального ознайомлення та обговорення.

Для внесення змін та пропозицій є термін в один місяць, оскільки затвердження документа планується під час чергової сесії облради 25 жовтня.

Ігор Кревський висловив членам робочої групи свої зауваження щодо проекту Стратегії, а також закликав їх у найкоротший час внести свої пропозиції до документа. Крім того, він зауважив, що члени групи будуть закріплені за районами, де відбуватимуться обговорення проекту Стратегії.

У ході засідання свої пропозиції до проекту висловили депутати обласної Ради Валерій Коровій та Олексій Гаврилов, а також керівники окремих профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 21:52 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація