Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча група розглядала питання виділення житла учасникам АТО Роздрукувати

5 липня відбулося друге засідання робочої групи з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області». У зверненні йдеться про те, що «на території Вінницької області проживає близько 15 тисяч учасників АТО та їхніх сімей, значна частина яких не забезпечена житлом відповідно до чинного законодавства. З 2014 року учасників АТО та членам їхніх сімей не було надано жодної квартири, крім сімей загиблих».

Нагадаємо, що під час першого засідання співголова робочої групи, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат Ігор Хміль  підготував звернення до: 

- голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія  Мазура  щодо кількості коштів, які були спрямовані за рішеннями обласної Ради  комунальній організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» на програму будівництва житла для учасників АТО в с. Агрономічному та смт. Тростянець;

- голови комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошину щодо звіту перед робочою групою про витрачання коштів на будівництво будинків в с. Агрономічному та смт. Тростянець, а також прохання щодо надання проектно-кошторисної документацію на об’єкти, актів виконаних робіт, розрахунків вартості будівництва та житла;

- начальника управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області щодо розгляду питання проведення позапланової ревізії у «Обласному Фонді сприяння інвестиціям та будівництву» і зустрічних звірок в ПП «Рослана» та ТОВ «Каскад-Будінвест» з питань дотримання фінансово-господарської діяльності та законодавства щодо будівництва будинків в с. Агрономічному та смт. Тростянець, дотримання законодавства про державні закупівлі під час будівництва;

- директора Депаратаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області Сергія Савчука щодо проведення перевірки дотримання будівельного законодавства під час будівництва будинків в с. Агрономічному та смт. Тростянець, а також наявності всієї необхідної будівельної документації у комунальній організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» та ПП «Рослана» і ТОВ «Каскад-Будінвест» для ведення будівельних робіт.

На сьогоднішінй день очільник "Обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву" Володимир Бабошин вже прозвітував про виділення кредитів для 39 учасників АТО.
Заслухали і голову спілки учасників АТО Романа Шепітко.
Вирішено ініціювати звернення до головного розпорядника коштів щодо збільшення розміру видатків на житло для учасників АТО.

Повернутись Створено: 5 липня 2017 року, 15:22 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація