23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група розглянула можливості переоблаштування приміщення спорткомплексу «Здоров’я» для людей з інвалідністю Роздрукувати

17 листопада відбулось друге засідання робочої групи щодо вивчення питання переведення комунального закладу «Вінницький регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» до приміщення комунальної організації «Спорткомплекс «Здоров’я» . 3 листопада члени робочої групи оглянули приміщення спорткомплексу та  проаналізували будівельно-технічні можливості переоблаштування приміщення для людей з інвалідністю. Зазначили при цьому, що будівля має бути насамперед функціональною,  доступною та модернізованою для людей, які мають особливі потреби.

За результатами сьогоднішньої зустрічі було прийнято рішення доручити управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації та управлінню спільної комунальної  власності територіальних громад області розробити проект рішення щодо дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту будівлі КО «Споркомплекс «Здоров’я».

Члени  робочої групи дали доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад області провести аналіз усіх наявних приміщень для розміщення комунального підприємства «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» .

Також  розглянули питання розміщення на земельній ділянці обласної Ради споруди, яка не є власністю облради і підготували відповідне звернення до правоохоронних органів щодо врегулювання  цього питання. 

Наступного тижня  відбудеться чергове засідання робочої групи, яка підготує проект рішення на чергову сесію обласної Ради щодо виготовлення проектно-кошторисної документації аби відновити повноцінну роботу спорткомплексу «Здоров’я» для розміщення у ньому  комунального закладу  «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Члени робочої групи наголосили, що будівля має бути насамперед функціональною,  доступною та модернізованою для людей, які мають особливі потреби.

Повернутись Створено: 17 листопада 2017 року, 12:47 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація