Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група розглянула спірне питання щодо повернення у користування польових угідь Роздрукувати

У залі засідань Тростянецької районної ради відбулося виїзне засідання робочої групи обласної Ради з вивчення питання про повернення у користування польових угідь первинним мисливським колективам Тростянецької районної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).

У йогороботі взяли участь керівник робочої групи, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько, заступник керівника робочої групи голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, секретар  робочої групи та секретар постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, генеральний директор Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, голова Тростянецької районної організації УТМР  Станіслав Гаврилюк, голова Вінницької обласної організації УТМР Юрій Карвацький, начальник управління охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та комплексного управління  природоохоронною  діяльністю Департаменту  агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Андрій Магера, адвокат, член Вінницької обласної організації УТМР Анатолій Максимчук, начальник управління юридичного забезпечення  виконавчого апарату  обласної Ради Алла Олійник та голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська.

Засідання відкрив  керівник робочої групи Володимир Крисько, який зачитав звернення Тростянецької районної ради та Тростянецької РДА, а  також  рішення Тростянецької районної ради  до обласної Ради з зазначеного питання.

Директор  ДП «Бершадський лісгосп" Микола Краснєєв поінформував присутніх про права господарства, до якого входять мисливські польові угіддя Тростянецького УТМР,  на використання  спірних земельних  ділянок.  Права  Бершадського лісгоспу відстоював Анатолій Максимчук, який зачитав чинний укладений договір між Вінницькою обласною організацією УТМР  та ДП «Бершадський лісгосп».

Цю інформацію спростовували Геннадій Мазур та Василь Мацан, який представляє Тростянецьку районну організацію УТМР. Вони  чітко вказали на те, що після реорганізації Ободівського лісомисливського господарства,  права на користування мисливськими угіддями Тростянецького УТМР Бершадським  лісгоспом  не були  юридично оформлені. У зв’язку із цим ДП «Бершадський лісгосп» не має законних підстав  розпоряджатися ними.  

- Ситуація, яка склалася  щодо користування польовими мисливськими угіддями викликала суспільне обурення у жителів сіл Ободівка, Цибулівка та Торканівка, а також інших громадських активістів Тростянецького району, - сказав Геннадій Федорович. – Польові земельні угіддя, які були надані сільськими радами у користування ДП "Ободівське лісомисливське господарство", фактично перейшли у користування ДП "Бершадське лісове господарство".

Вислухавши присутніх, робоча група схвалила такі пропозиції:

1. Постійній комісії з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр напрацювати проект рішення з зазначеного питання та винести його на розгляд сесії обласної Ради.

2. Зазначене питання вирішувати в судовому порядку.

3. Розгляд зазначеного питання недоцільний,  у зв’язку із законністю діяльності ДП «Бершадський лісгосп».

4. ДП «Бершадський лісгосп» та Тростянецькій РО УТМР налагодити партнерські стосунки і працювати у стабільному режимі. 

 

Повернутись Створено: 26 червня 2017 року, 14:05 Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація