23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група розглянула спірне питання щодо повернення у користування польових угідь Роздрукувати

У залі засідань Тростянецької районної ради відбулося виїзне засідання робочої групи обласної Ради з вивчення питання про повернення у користування польових угідь первинним мисливським колективам Тростянецької районної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).

У йогороботі взяли участь керівник робочої групи, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько, заступник керівника робочої групи голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, секретар  робочої групи та секретар постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, генеральний директор Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, голова Тростянецької районної організації УТМР  Станіслав Гаврилюк, голова Вінницької обласної організації УТМР Юрій Карвацький, начальник управління охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та комплексного управління  природоохоронною  діяльністю Департаменту  агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Андрій Магера, адвокат, член Вінницької обласної організації УТМР Анатолій Максимчук, начальник управління юридичного забезпечення  виконавчого апарату  обласної Ради Алла Олійник та голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська.

Засідання відкрив  керівник робочої групи Володимир Крисько, який зачитав звернення Тростянецької районної ради та Тростянецької РДА, а  також  рішення Тростянецької районної ради  до обласної Ради з зазначеного питання.

Директор  ДП «Бершадський лісгосп" Микола Краснєєв поінформував присутніх про права господарства, до якого входять мисливські польові угіддя Тростянецького УТМР,  на використання  спірних земельних  ділянок.  Права  Бершадського лісгоспу відстоював Анатолій Максимчук, який зачитав чинний укладений договір між Вінницькою обласною організацією УТМР  та ДП «Бершадський лісгосп».

Цю інформацію спростовували Геннадій Мазур та Василь Мацан, який представляє Тростянецьку районну організацію УТМР. Вони  чітко вказали на те, що після реорганізації Ободівського лісомисливського господарства,  права на користування мисливськими угіддями Тростянецького УТМР Бершадським  лісгоспом  не були  юридично оформлені. У зв’язку із цим ДП «Бершадський лісгосп» не має законних підстав  розпоряджатися ними.  

- Ситуація, яка склалася  щодо користування польовими мисливськими угіддями викликала суспільне обурення у жителів сіл Ободівка, Цибулівка та Торканівка, а також інших громадських активістів Тростянецького району, - сказав Геннадій Федорович. – Польові земельні угіддя, які були надані сільськими радами у користування ДП "Ободівське лісомисливське господарство", фактично перейшли у користування ДП "Бершадське лісове господарство".

Вислухавши присутніх, робоча група схвалила такі пропозиції:

1. Постійній комісії з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр напрацювати проект рішення з зазначеного питання та винести його на розгляд сесії обласної Ради.

2. Зазначене питання вирішувати в судовому порядку.

3. Розгляд зазначеного питання недоцільний,  у зв’язку із законністю діяльності ДП «Бершадський лісгосп».

4. ДП «Бершадський лісгосп» та Тростянецькій РО УТМР налагодити партнерські стосунки і працювати у стабільному режимі. 

 

Повернутись Створено: 26 червня 2017 року, 14:05 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація