Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Робоча група Вінницької обласної Ради побувала в обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. акад. О.І. Ющенка Роздрукувати

Робоча група з вивчення питання ефективності використання майна закладами, установами, підприємствами – об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області своє чергове  виїзне засідання провела  в КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради».

За інформацією заступника керівника робочої групи, начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергія Кушніра, представники управління спільної комунальної власності, двоє депутатів - членів комунальної комісії та безпосередньо представники медзакладу, зокрема і його директорка Софія Кучерук, оглянули територію та приміщення лікарні.

За результатами перевірки робочою групою було надано певні рекомендації керівництву лікарні. Серед них: розглянути можливість влаштування спеціальних майданчиків із розміткою для паркування автотранспорту; звернутись до управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області з клопотанням про списання майна, яке не використовується та підлягає списанню; здійснити інвентаризацію будівель, споруд та приміщень, що знаходяться в незадовільному стані, не використовуються закладом та надати пропозиції управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області щодо подальшого їх використання (списання або передача в оренду); забезпечити вирізку дерев (сухостою) на території медзакладу.  

Нагадаємо, робоча група була створена на виконання розпорядження голови обласної Ради Вячеслава  Соколового від 30.08.2023 року. Робочу групу очолив голова постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Андрій Ковальов. 

 

Повернутись Створено: 11 червня 2024 року, 08:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація