23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група вивчала питання приватизації адмінбудівлі на розі вулиць Соборної,74 та Театральної,16 у Вінниці Роздрукувати

6 вересня розпочала свою роботу робоча група обласної Ради, утворена розпорядженням голови Ради Анатолієм Олійником від 20.07.2016 року №141, з вивчення питання включення до програми приватизації на 2016-2017 роки адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд.74 / вул. Театральна, буд.16 м. Вінниці.

Голова робочої групи, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська ознайомила присутніх з розпорядженням щодо визначення доцільності приватизації адмінбудівлі та шляхів відшкодування витрачених коштів на проведення покращень орендарю – ТОВ „Оспром”.

В роботі засідання взяли участь: начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, заступник начальника управління спільної комунальної власності Віктор Крот, директор Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області Сергій Савчук, депутати обласної Ради Геннадій Мазур, Григорій Зозуля, Олександр Маслєнніков, Олег Мейдич, Юрій Яремчук, начальник відділу департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Валентин Прилуцький, директор ТОВ „Оспром” Олександр Семенков, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник та місцеві засоби масової інформації.

В 2001 році управлінням спільної комунальної власності, за дорученням і згодою обласної Ради, було укладено договір про оренду адмінбудинку загальною площею 2518,4 м2 з фірмою “Радуга” (директор Олександр Семенков). З 2006 року ТОВ „Оспром”, який є правонаступником фірми „Радуга”, почав сплачувати орендну плату в сумі 7,1 тис. грн. в місяць, а вже з 15 січня 2007 року вона була збільшена у три рази. Двічі - в 2006 та 2009 роках - адмінбудівля включалася в перелік об’єктів, що приватизуються. Була розпочата процедура приватизації будинку, яка не відбулася в зв’язку з невиконанням ТОВ «Оспром» укладеного договору, Фірма сплатила штраф - 76 тис. грн. і продовжила орендувати будинок. Орендна плата на сьогодні становить – 58 513 грн. в місяць. 50% відраховується в обласний бюджет.

Після обговорення члени робочої групи обласної Ради прийняли рішення вивчити всі матеріали та документи, що стосуються адмінбудівлі, розташованої на розі двох вулиць Соборної,74 та Театральної,16 у місті Вінниця, виїхати на місце,дослідити її стан, звернутися до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області та Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації щодо надання відповідних висновкій та пропозицій стосовної стану приміщення. Також вирішили направити звернення до першого заступника начальника головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса про повернення оригіналів документів, вилучених у ТОВ „Оспром”, в рамках кримінальної справи щодо оренди приміщення.

Засідання робочої групи продовжиться 14 вересня 2016 року.

Повернутись Створено: 6 вересня 2016 року, 14:03 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація