Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група з вивчення діяльності ОКП „Вінницякіно” продовжила свою роботу Роздрукувати

26 січня відбулося виїзне засідання робочої групи обласної Ради, утвореної для перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Учасники зібрання ознайомилися з довідкою управління спільної комунальної власності територіальних громад області щодо стану збереження та ефективного використання майна, здачі приміщень в оренду, розрахунків з орендної плати, окремих питань фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації надало свої пропозиції щодо оптимізаціії чисельності працівників закладу задля економії бюджетних коштів, передачі автотранспорту та приміщень в оренду.

В ході обговорення депутати обласної Ради виступили з критикою стосовно неефективної діяльності підприємства. Запропонували розглянути питання про його ліквідацію або реорганізацію  шляхом приєднання до іншого комунального закладу, переглянути план розвитку підприємства  та ефективність його роботи.

Представник профспілкового комітету управління культури та мистецтв відзначила, що процес реорганізації повинен здійснюватися із врахуванням Закону України „Про культуру”.

Окрім того, учасники робочої групи оглянули Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму, ознайомилися з роботою закладу, його функціональними завданнями та ефективною діяльністю. Наочно переконалися в можливості належного використання комунального майна та розглянули, як варіант, приєднання шляхом реорганізації ОКП „Вінницякіно” до Центру як окремого структурного підрозділу.

Заступник керівника робочої групи Геннадій Мазур підвів підсумок засідання та зазначив, що необхідно доручити управлінню культури та мистецтв разом з постійною комісією з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини надати обласній Раді чіткі прпозиції щодо оптимізації штату, плану розвитку підприємства, ефективного використання майна та можливості приєднання підприємства шляхом реорганізації до іншого структурного підрозділу управління.

Наступне засідання робочої групи заплановано 2 лютого на 10.00 год.

 

Повернутись Створено: 26 січня 2016 року, 16:04 Переглядів: 1825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація