23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група з вивчення діяльності ОКП „Вінницякіно” продовжила свою роботу Роздрукувати

26 січня відбулося виїзне засідання робочої групи обласної Ради, утвореної для перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Учасники зібрання ознайомилися з довідкою управління спільної комунальної власності територіальних громад області щодо стану збереження та ефективного використання майна, здачі приміщень в оренду, розрахунків з орендної плати, окремих питань фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації надало свої пропозиції щодо оптимізаціії чисельності працівників закладу задля економії бюджетних коштів, передачі автотранспорту та приміщень в оренду.

В ході обговорення депутати обласної Ради виступили з критикою стосовно неефективної діяльності підприємства. Запропонували розглянути питання про його ліквідацію або реорганізацію  шляхом приєднання до іншого комунального закладу, переглянути план розвитку підприємства  та ефективність його роботи.

Представник профспілкового комітету управління культури та мистецтв відзначила, що процес реорганізації повинен здійснюватися із врахуванням Закону України „Про культуру”.

Окрім того, учасники робочої групи оглянули Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму, ознайомилися з роботою закладу, його функціональними завданнями та ефективною діяльністю. Наочно переконалися в можливості належного використання комунального майна та розглянули, як варіант, приєднання шляхом реорганізації ОКП „Вінницякіно” до Центру як окремого структурного підрозділу.

Заступник керівника робочої групи Геннадій Мазур підвів підсумок засідання та зазначив, що необхідно доручити управлінню культури та мистецтв разом з постійною комісією з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини надати обласній Раді чіткі прпозиції щодо оптимізації штату, плану розвитку підприємства, ефективного використання майна та можливості приєднання підприємства шляхом реорганізації до іншого структурного підрозділу управління.

Наступне засідання робочої групи заплановано 2 лютого на 10.00 год.

 

Повернутись Створено: 26 січня 2016 року, 16:04 Переглядів: 1584

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація