Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група з вивчення діяльності ОКП „Вінницякіно” продовжила свою роботу Роздрукувати

26 січня відбулося виїзне засідання робочої групи обласної Ради, утвореної для перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Учасники зібрання ознайомилися з довідкою управління спільної комунальної власності територіальних громад області щодо стану збереження та ефективного використання майна, здачі приміщень в оренду, розрахунків з орендної плати, окремих питань фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства „Вінницякіно”. Управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації надало свої пропозиції щодо оптимізаціії чисельності працівників закладу задля економії бюджетних коштів, передачі автотранспорту та приміщень в оренду.

В ході обговорення депутати обласної Ради виступили з критикою стосовно неефективної діяльності підприємства. Запропонували розглянути питання про його ліквідацію або реорганізацію  шляхом приєднання до іншого комунального закладу, переглянути план розвитку підприємства  та ефективність його роботи.

Представник профспілкового комітету управління культури та мистецтв відзначила, що процес реорганізації повинен здійснюватися із врахуванням Закону України „Про культуру”.

Окрім того, учасники робочої групи оглянули Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму, ознайомилися з роботою закладу, його функціональними завданнями та ефективною діяльністю. Наочно переконалися в можливості належного використання комунального майна та розглянули, як варіант, приєднання шляхом реорганізації ОКП „Вінницякіно” до Центру як окремого структурного підрозділу.

Заступник керівника робочої групи Геннадій Мазур підвів підсумок засідання та зазначив, що необхідно доручити управлінню культури та мистецтв разом з постійною комісією з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини надати обласній Раді чіткі прпозиції щодо оптимізації штату, плану розвитку підприємства, ефективного використання майна та можливості приєднання підприємства шляхом реорганізації до іншого структурного підрозділу управління.

Наступне засідання робочої групи заплановано 2 лютого на 10.00 год.

 

Повернутись Створено: 26 січня 2016 року, 16:04 Переглядів: 1638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація