Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група здійснила перевірку фактів, викладених у колективних зверненнях до обласної Ради Роздрукувати

2 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з фахівцями управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, а також представниками Громадської ради при обласній Раді, здійснила виїзд до Печерської обласної лікарні відновного лікування. 

Як повідомила Наталія Солейко, виїзд спеціалістів був зумовлений перевіркою суперечливої інформації, наданої двома групами колективу лікарні щодо діяльності головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування Івана Степановича Рибаченка, звільненого із займаної посади в зв’язку із закінченням терміну контракту. 

За її словами, частина колективу клопоче за підтримку Івана Рибаченка на посаду головного лікаря, а інша – свідчить про низку порушень, здійснених ним протягом його діяльності на цій посаді.

На підставі фактів, викладених у колективних зверненнях працівників Печерської обласної лікарні відновного лікування, жителів сіл Печери, Даньківки, Петрашівки, Сокілець, розпорядженням голови обласної Ради Сергієм Свитком було створено робочу групу для здійснення перевірки зазначених фактів, з виїздом у Печерську обласну лікарню відновного лікування. 

До складу робочої групи увійшли спеціалісти управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області. Очолила робочу групу заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

В ході перевірки Наталія Солейко та представники громадських організацій поспілкувалися з жителями територіальної громади. Вони також провели особистий прийом колишніх та нинішніх працівників закладу, під час якого вислухали інформацію про роботу та стосунки у колективі. 

Після завершення прийому та здійснення документальних перевірок, керівник робочої групи провела збори трудового колективу, під час яких мали можливість висловитись всі бажаючі працівники закладу.

Переважною більшістю голосів члени трудового колективу рекомендували на посаду головного лікаря свого колегу, Василя Володимировича Кравчука.

– Ми перевіримо всі факти, і в залежності від того, чи підтверджуються вони, чи спростовуються, буде прийматися відповідне рішення, об’єктивне і неупереджене, спрямоване на забезпечення комфортних умов лікування пацієнтів та професійної діяльності колективу, – запевнила Наталія Солейко, підсумовуючи зустріч.

 

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 19:57 Переглядів: 2511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація