21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група здійснила перевірку фактів, викладених у колективних зверненнях до обласної Ради Роздрукувати

2 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з фахівцями управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, а також представниками Громадської ради при обласній Раді, здійснила виїзд до Печерської обласної лікарні відновного лікування. 

Як повідомила Наталія Солейко, виїзд спеціалістів був зумовлений перевіркою суперечливої інформації, наданої двома групами колективу лікарні щодо діяльності головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування Івана Степановича Рибаченка, звільненого із займаної посади в зв’язку із закінченням терміну контракту. 

За її словами, частина колективу клопоче за підтримку Івана Рибаченка на посаду головного лікаря, а інша – свідчить про низку порушень, здійснених ним протягом його діяльності на цій посаді.

На підставі фактів, викладених у колективних зверненнях працівників Печерської обласної лікарні відновного лікування, жителів сіл Печери, Даньківки, Петрашівки, Сокілець, розпорядженням голови обласної Ради Сергієм Свитком було створено робочу групу для здійснення перевірки зазначених фактів, з виїздом у Печерську обласну лікарню відновного лікування. 

До складу робочої групи увійшли спеціалісти управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області. Очолила робочу групу заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

В ході перевірки Наталія Солейко та представники громадських організацій поспілкувалися з жителями територіальної громади. Вони також провели особистий прийом колишніх та нинішніх працівників закладу, під час якого вислухали інформацію про роботу та стосунки у колективі. 

Після завершення прийому та здійснення документальних перевірок, керівник робочої групи провела збори трудового колективу, під час яких мали можливість висловитись всі бажаючі працівники закладу.

Переважною більшістю голосів члени трудового колективу рекомендували на посаду головного лікаря свого колегу, Василя Володимировича Кравчука.

– Ми перевіримо всі факти, і в залежності від того, чи підтверджуються вони, чи спростовуються, буде прийматися відповідне рішення, об’єктивне і неупереджене, спрямоване на забезпечення комфортних умов лікування пацієнтів та професійної діяльності колективу, – запевнила Наталія Солейко, підсумовуючи зустріч.

 

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 19:57 Переглядів: 2285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація