Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група здійснила перевірку фактів, викладених у колективних зверненнях до обласної Ради Роздрукувати

2 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з фахівцями управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, а також представниками Громадської ради при обласній Раді, здійснила виїзд до Печерської обласної лікарні відновного лікування. 

Як повідомила Наталія Солейко, виїзд спеціалістів був зумовлений перевіркою суперечливої інформації, наданої двома групами колективу лікарні щодо діяльності головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування Івана Степановича Рибаченка, звільненого із займаної посади в зв’язку із закінченням терміну контракту. 

За її словами, частина колективу клопоче за підтримку Івана Рибаченка на посаду головного лікаря, а інша – свідчить про низку порушень, здійснених ним протягом його діяльності на цій посаді.

На підставі фактів, викладених у колективних зверненнях працівників Печерської обласної лікарні відновного лікування, жителів сіл Печери, Даньківки, Петрашівки, Сокілець, розпорядженням голови обласної Ради Сергієм Свитком було створено робочу групу для здійснення перевірки зазначених фактів, з виїздом у Печерську обласну лікарню відновного лікування. 

До складу робочої групи увійшли спеціалісти управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області. Очолила робочу групу заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

В ході перевірки Наталія Солейко та представники громадських організацій поспілкувалися з жителями територіальної громади. Вони також провели особистий прийом колишніх та нинішніх працівників закладу, під час якого вислухали інформацію про роботу та стосунки у колективі. 

Після завершення прийому та здійснення документальних перевірок, керівник робочої групи провела збори трудового колективу, під час яких мали можливість висловитись всі бажаючі працівники закладу.

Переважною більшістю голосів члени трудового колективу рекомендували на посаду головного лікаря свого колегу, Василя Володимировича Кравчука.

– Ми перевіримо всі факти, і в залежності від того, чи підтверджуються вони, чи спростовуються, буде прийматися відповідне рішення, об’єктивне і неупереджене, спрямоване на забезпечення комфортних умов лікування пацієнтів та професійної діяльності колективу, – запевнила Наталія Солейко, підсумовуючи зустріч.

 

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 19:57 Переглядів: 2150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація