Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча групи напрацювала пропозиції щодо призупинення формування госпітальних округів Роздрукувати

За результатами вчорашньої розширеної зустрічі щодо формування госпітальних округів Вінницької області сьогодні, 27 січня, відбулося засідання робочої групи з цього питання.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської та першого заступника голови облдержаміністрації Андрія Гижка.

У його роботі взяли участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, заступник голови робочої групи Ярослав Хребтій, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Депаратменту охорони здоров’я облдержадміністрації, секретар робочої групи Ольга Задорожна.

Депутати обласної Ради та голови районних і міських рад виступили з різними пропозиціями стосовно вирішення питання госпітальних округів Вінницької області.

Зокрема, виступили депутати Петро Одарченко, Юрій Яремчук, Тетяна Антонець, Владислав Рой та Валерій Якимець. Своє бачення вирішення  проблеми пропонували голова Немирівської райради Сергій Укринський, голова Чернівецької райради Василь Мельничук, голова Вінницької райради Сергій Сітарський, Немирівський міський голова Віктор Качур, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір та Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев.    

Заслухавши всіх виступаючих, Людмила Щербаківська запропонувала напрацювати спільне рішення, враховуючи звернення голів Гайсинської, Немирівської, Козятинської, Крижопільської, Піщанської, Томашпільської, Шаргородської районних рад, Іллінецької, Ладидинської міських рад, а також звернення депутатів обласної Ради. 

- Напрацювати звернення обласної Ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо призупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада №932  «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», - запропонувала Людмила Михайлівна.  - Розглянути звернення на засіданні робочої групи, винести його на розгляд сесії та направити до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Також від депутатів звучала пропозиція запросити на сесію обласної Ради народних депутатів України від Вінницької області, представників Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я.

Від голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія надійшла пропозиція виключити із розпорядження обласної Ради від 26.01.2017 року №16 «Про створення робочої групи» підпункт «Пропозиції щодо формування схеми госпітальних округів Вінницької області».

 

Наступне засідання робочої групи відбудеться 31 січня 2017 року о 13.00 год у сесійній залі обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 січня 2017 року, 17:24 Переглядів: 1335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація