23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча групи напрацювала пропозиції щодо призупинення формування госпітальних округів Роздрукувати

За результатами вчорашньої розширеної зустрічі щодо формування госпітальних округів Вінницької області сьогодні, 27 січня, відбулося засідання робочої групи з цього питання.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської та першого заступника голови облдержаміністрації Андрія Гижка.

У його роботі взяли участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, заступник голови робочої групи Ярослав Хребтій, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Депаратменту охорони здоров’я облдержадміністрації, секретар робочої групи Ольга Задорожна.

Депутати обласної Ради та голови районних і міських рад виступили з різними пропозиціями стосовно вирішення питання госпітальних округів Вінницької області.

Зокрема, виступили депутати Петро Одарченко, Юрій Яремчук, Тетяна Антонець, Владислав Рой та Валерій Якимець. Своє бачення вирішення  проблеми пропонували голова Немирівської райради Сергій Укринський, голова Чернівецької райради Василь Мельничук, голова Вінницької райради Сергій Сітарський, Немирівський міський голова Віктор Качур, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір та Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев.    

Заслухавши всіх виступаючих, Людмила Щербаківська запропонувала напрацювати спільне рішення, враховуючи звернення голів Гайсинської, Немирівської, Козятинської, Крижопільської, Піщанської, Томашпільської, Шаргородської районних рад, Іллінецької, Ладидинської міських рад, а також звернення депутатів обласної Ради. 

- Напрацювати звернення обласної Ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо призупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада №932  «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», - запропонувала Людмила Михайлівна.  - Розглянути звернення на засіданні робочої групи, винести його на розгляд сесії та направити до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Також від депутатів звучала пропозиція запросити на сесію обласної Ради народних депутатів України від Вінницької області, представників Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я.

Від голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія надійшла пропозиція виключити із розпорядження обласної Ради від 26.01.2017 року №16 «Про створення робочої групи» підпункт «Пропозиції щодо формування схеми госпітальних округів Вінницької області».

 

Наступне засідання робочої групи відбудеться 31 січня 2017 року о 13.00 год у сесійній залі обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 січня 2017 року, 17:24 Переглядів: 1307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація