Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

  • Центри розміщення переселенців Вінниччини отримали бойлери

    Представники Міжнародної організації з міграції передали 29 центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб і двом громадам – Джуринській сільській та Оратівській селищній – 38 столітрових бойлерів та 5 п'ятдесятилітрових. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та керівниця офісу організації у Вінниці Тетяна Неприцька вручили во ....

  • Вячеслав Соколовий: «Слава нашим добровольцям – всім, хто об’єднався у народне військо»

    14 березня у Вінниці відбулись заходи до Дня українського добровольця. Участь у них взяли керівництво області та міста, військовослужбовці, представники поліції та громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих українських воїнів та поклали квіти до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на майдані Н ....

Робоча групи напрацювала пропозиції щодо призупинення формування госпітальних округів Роздрукувати

За результатами вчорашньої розширеної зустрічі щодо формування госпітальних округів Вінницької області сьогодні, 27 січня, відбулося засідання робочої групи з цього питання.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської та першого заступника голови облдержаміністрації Андрія Гижка.

У його роботі взяли участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, заступник голови робочої групи Ярослав Хребтій, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Депаратменту охорони здоров’я облдержадміністрації, секретар робочої групи Ольга Задорожна.

Депутати обласної Ради та голови районних і міських рад виступили з різними пропозиціями стосовно вирішення питання госпітальних округів Вінницької області.

Зокрема, виступили депутати Петро Одарченко, Юрій Яремчук, Тетяна Антонець, Владислав Рой та Валерій Якимець. Своє бачення вирішення  проблеми пропонували голова Немирівської райради Сергій Укринський, голова Чернівецької райради Василь Мельничук, голова Вінницької райради Сергій Сітарський, Немирівський міський голова Віктор Качур, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір та Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев.    

Заслухавши всіх виступаючих, Людмила Щербаківська запропонувала напрацювати спільне рішення, враховуючи звернення голів Гайсинської, Немирівської, Козятинської, Крижопільської, Піщанської, Томашпільської, Шаргородської районних рад, Іллінецької, Ладидинської міських рад, а також звернення депутатів обласної Ради. 

- Напрацювати звернення обласної Ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо призупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада №932  «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», - запропонувала Людмила Михайлівна.  - Розглянути звернення на засіданні робочої групи, винести його на розгляд сесії та направити до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Також від депутатів звучала пропозиція запросити на сесію обласної Ради народних депутатів України від Вінницької області, представників Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я.

Від голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія надійшла пропозиція виключити із розпорядження обласної Ради від 26.01.2017 року №16 «Про створення робочої групи» підпункт «Пропозиції щодо формування схеми госпітальних округів Вінницької області».

 

Наступне засідання робочої групи відбудеться 31 січня 2017 року о 13.00 год у сесійній залі обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 січня 2017 року, 17:24

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація