23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обговорила порядок призначення та звільнення керівників обласних комунальних закладів Роздрукувати

 14 серпня 2014 року, відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної Ради від 30 липня 2014 року №203  «Про створення робочої групи з питань розроблення порядку призначення та звільнення обласною Радою керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», відбулось засідання робочої групи  під головуванням першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського щодо напрацювання порядку призначення та звільнення керівників обласних комунальних закладів.

 У заході взяли участь депутати обласної Ради, представники Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Громадської ради при обласній Раді.

 Учасники робочої групи обговорили  проект Положення  про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 В ході засідання було внесено низку пропозицій до запропонованого проекту Положення та рекомендовано його на розгляд постійним комісіями обласної Ради з подальшим внесенням на пленарне засідання  сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2014 року, 18:07 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація