23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча группа вивчала питання будівництва водогону у селі Маньківці Барського району Роздрукувати

19 січня під керівництвом голови постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрія Ковальова відбулося засідання робочої групи обласної Ради, утворене розпорядженням голови обласної Ради Анатолієм Олійником від 30.12.2016 року №265, з вивчення питання будівництва водогону у с. Маньківці Барського району.

У роботі засідання взяли участь заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради, співголова робочої групи Сергій Лановик, депутати обласної Ради –Володимир Саволюк, Владислав Рой, Сергій Стаднік; голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, начальник головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, голова Барської районної ради Михайло Піддубний та представники громадської організації «Джерело – с. Маньківці».

Голова робочої групи, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов ознайомив присутніх з розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника та відповідними протоколами засідань робочих груп з вищезазначеного питання.

За результатами обговорення всі пропозиції, які розглядалися на засіданні робочої групи, були враховані.

 

Робоча група вирішила провести повторне засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження щодо вивчення питання  будівництва водогону у с. Маньківці  Барського району та доручити громадській організації «Джерело – с.Маньківці» прискорити процес виготовлення проектно-кошторисної документації.

Повернутись Створено: 19 січня 2017 року, 17:33
Оновлено: 19 січня 2017 року, 12:43
Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація