Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча комісія з питань ефективності використання комунального майна провела чергове засідання Роздрукувати

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 22 квітня 2019 №91 було створено робочу комісію з питань обліку та ефективності  використання комунального майна  спільної власності територіальних громад Вінницької області. Сьогодні, 22 травня, відбулося третє засідання комісії.

Робочу комісію було створено з метою перетворення управління спільної комунальної власності територіальних громад  Вінницької області у комунальне підприємство. Головна ідея якого – ефективне використання комунального майна.

Засідання відбулося під керівництвом заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та за участі членів комісії, зокрема, депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка та Юрія Яремчука, виконувача обов’язків начальника управління з питань комунальної власності територіальних громад Вінницької області Івана Бойка, заступника начальника управління з питань комунальної власності територіальних громад Вінницької області Олексія Бородія та начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник. Також присутня була керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

В ході обговорення питань за ініціативи членів комісії на засідання було запрошено начальника управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського та його заступника Валентину Троян.

Під час засідання члени комісії продовжили обговорення питань щодо  ефективності діяльності деяких об’єктів комунальної власності та дотримання у їхній діяльності усім вимогам у веденні документації та норм експлуатації.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:33
Оновлено: 23 травня 2019 року, 11:10
Переглядів: 410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація