Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча комісія з питань ефективності використання комунального майна провела чергове засідання Роздрукувати

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 22 квітня 2019 №91 було створено робочу комісію з питань обліку та ефективності  використання комунального майна  спільної власності територіальних громад Вінницької області. Сьогодні, 22 травня, відбулося третє засідання комісії.

Робочу комісію було створено з метою перетворення управління спільної комунальної власності територіальних громад  Вінницької області у комунальне підприємство. Головна ідея якого – ефективне використання комунального майна.

Засідання відбулося під керівництвом заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та за участі членів комісії, зокрема, депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка та Юрія Яремчука, виконувача обов’язків начальника управління з питань комунальної власності територіальних громад Вінницької області Івана Бойка, заступника начальника управління з питань комунальної власності територіальних громад Вінницької області Олексія Бородія та начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник. Також присутня була керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

В ході обговорення питань за ініціативи членів комісії на засідання було запрошено начальника управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського та його заступника Валентину Троян.

Під час засідання члени комісії продовжили обговорення питань щодо  ефективності діяльності деяких об’єктів комунальної власності та дотримання у їхній діяльності усім вимогам у веденні документації та норм експлуатації.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:33
Оновлено: 23 травня 2019 року, 11:10
Переглядів: 137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація