Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча нарада розставила акценти в підготовці до ІV Міжнародного інвестиційного форуму „Вінниччина – бізнес в центрі України” Роздрукувати

30 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулася робоча нарада з підготовки проведення ІV Міжнародного інвестиційного форуму „Вінниччина – бізнес в центрі України”. В роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський, керівники та заступники керівників структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради були розставлені акценти на головні напрями презентації інвестиційного потенціалу Вінниччини. Планується приїзд іноземних делегацій та дипломатичних установ. Крім того, представники бізнесу області розкажуть про успішні інвестиційні проекти та чому саме Вінниччина є привабливою для іноземного капіталу.  

Учасники бізнес-заходу візьмуть участь в чотирьох платформах ділового спілкування щодо залучення інвестицій та розвитку промислового сектору, енергоефективності та альтернативних видів палива, залучення інвестицій та розвитку аграрного сектору та туристичної галузі Вінницької області.   Проведення ІV Міжнародного інвестиційного форуму „Вінниччина – бізнес в центрі України” заплановане на 2 вересня 2016 року у м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а, галерея „Інтершик”.

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 09:23 Переглядів: 1363

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація