Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча нарада Роздрукувати

Життя дітей-інвалідів – в полі зору обласної влади

2 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Волощук провели робочу нараду, в ході якої обговорили умови проживання дітей-інвалідів у Ладижинському будинку-інтернаті.

Головним питанням наради стало обговорення критичної статті в газеті «Сегодня» про незадовільні умови проживання дітей-інвалідів у Ладижинському будинку-інтернаті.
Зокрема, мова йшла про пропозицію громадської організації «Філософія серця» та її голови Юлії Григи щодо створення на базі будинку-інтернату «Будинку соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами».
Для цього пропонується реконструювати один із корпусів у блочні приміщення з кімнатами на 3-4 дитини, кухнею та санвузлом.
Ігор Кревський підтримав таку пропозицію і дав доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад області та управлінню соціального захисту ОДА підготувати проект розпорядження про створення компетентної комісії для вивчення даного питання на місці, в т.ч. за участю спонсорів.

Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація