Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча нарада Роздрукувати

Життя дітей-інвалідів – в полі зору обласної влади

2 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Волощук провели робочу нараду, в ході якої обговорили умови проживання дітей-інвалідів у Ладижинському будинку-інтернаті.

Головним питанням наради стало обговорення критичної статті в газеті «Сегодня» про незадовільні умови проживання дітей-інвалідів у Ладижинському будинку-інтернаті.
Зокрема, мова йшла про пропозицію громадської організації «Філософія серця» та її голови Юлії Григи щодо створення на базі будинку-інтернату «Будинку соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами».
Для цього пропонується реконструювати один із корпусів у блочні приміщення з кімнатами на 3-4 дитини, кухнею та санвузлом.
Ігор Кревський підтримав таку пропозицію і дав доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад області та управлінню соціального захисту ОДА підготувати проект розпорядження про створення компетентної комісії для вивчення даного питання на місці, в т.ч. за участю спонсорів.

Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація