Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Татусяк побачив в Бершаді одностайність

Сергій Татусяк похвалив владу Бершадського району за те, що вона працює на бюджет розвитку та залучення інвесторів в регіон.

Це голова обласної Ради заявив на 3-й сесії Бершадської районної ради, яка відбулася 17 грудня. С.Татусяк відвідав засідання сесії в рамках своєї першої робочої поїздки в район.
Депутати райради прозвітували про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року та про реалізацію місцевих програм. За даними фінансового управляння райдержадміністрації, стабільне виконання бюджету та розвиток галузі спостерігається в освіті та культурі, а от медицина – в гіршому стані.
За словами начальника фінансового управління РДА Людмили Лебедєвої, із 5,8 млн. грн., використаних за 9 місяців поточного року на медицину, 5 млн. грн. пішли на зарплати медичних працівників і лише 800 тис. грн. – на медикаменти, обладнання і обслуговування пацієнтів.
– У районі, крім центральної районної лікарні, знаходяться 40 медичних закладів. У десяти з них протягом 9 місяців не було закуплено жодного лікарського препарату. Виходить, що ми утримуємо лікарів, а людей не лікуємо, – зауважила Л. Лебедєва.
Сергій Татусяк наголосив, що ситуація з фінансуванням основних галузей, в тому числі охорони здоров’я, поступово покращуватиметься.
– Вже наступного року місцеві бюджети отримають деякі преференції. А саме: до 47% збільшиться частка податків, які залишаються у бюджеті, замість 25%, як було до цього. А з 2012 року вона збільшиться до 60%. Разом з тим, бюджетний рік буде важким, адже країна житиме за новим податковим кодексом, – зазначив голова облради.
Також Сергій Пилипович похвалив бершадських самоврядців в особі голови райради Михайла Бурлаки за цілеспрямовану і плідну роботу в напрямку соціально-економічного розвитку краю та залучення інвесторів.
– Я побачив в роботі депутатів одностайність, не залежно від політичної приналежності. З того, як приймалися рішення на сесії і які були дискусії, видно, що депутати ефективно працюють в комісіях. Бажаю вам зберегти таку дієздатність протягом всієї каденції ради, – побажав голова ОР.
Загалом на 3-й сесії депутати затвердили 9 програм з різних галузей господарства, які діятимуть в районі до 2012 та 2015 років.

Повернутись Створено: 18 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація