23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Татусяк побачив в Бершаді одностайність

Сергій Татусяк похвалив владу Бершадського району за те, що вона працює на бюджет розвитку та залучення інвесторів в регіон.

Це голова обласної Ради заявив на 3-й сесії Бершадської районної ради, яка відбулася 17 грудня. С.Татусяк відвідав засідання сесії в рамках своєї першої робочої поїздки в район.
Депутати райради прозвітували про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року та про реалізацію місцевих програм. За даними фінансового управляння райдержадміністрації, стабільне виконання бюджету та розвиток галузі спостерігається в освіті та культурі, а от медицина – в гіршому стані.
За словами начальника фінансового управління РДА Людмили Лебедєвої, із 5,8 млн. грн., використаних за 9 місяців поточного року на медицину, 5 млн. грн. пішли на зарплати медичних працівників і лише 800 тис. грн. – на медикаменти, обладнання і обслуговування пацієнтів.
– У районі, крім центральної районної лікарні, знаходяться 40 медичних закладів. У десяти з них протягом 9 місяців не було закуплено жодного лікарського препарату. Виходить, що ми утримуємо лікарів, а людей не лікуємо, – зауважила Л. Лебедєва.
Сергій Татусяк наголосив, що ситуація з фінансуванням основних галузей, в тому числі охорони здоров’я, поступово покращуватиметься.
– Вже наступного року місцеві бюджети отримають деякі преференції. А саме: до 47% збільшиться частка податків, які залишаються у бюджеті, замість 25%, як було до цього. А з 2012 року вона збільшиться до 60%. Разом з тим, бюджетний рік буде важким, адже країна житиме за новим податковим кодексом, – зазначив голова облради.
Також Сергій Пилипович похвалив бершадських самоврядців в особі голови райради Михайла Бурлаки за цілеспрямовану і плідну роботу в напрямку соціально-економічного розвитку краю та залучення інвесторів.
– Я побачив в роботі депутатів одностайність, не залежно від політичної приналежності. З того, як приймалися рішення на сесії і які були дискусії, видно, що депутати ефективно працюють в комісіях. Бажаю вам зберегти таку дієздатність протягом всієї каденції ради, – побажав голова ОР.
Загалом на 3-й сесії депутати затвердили 9 програм з різних галузей господарства, які діятимуть в районі до 2012 та 2015 років.

Повернутись Створено: 18 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація