12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Татусяк побачив в Бершаді одностайність

Сергій Татусяк похвалив владу Бершадського району за те, що вона працює на бюджет розвитку та залучення інвесторів в регіон.

Це голова обласної Ради заявив на 3-й сесії Бершадської районної ради, яка відбулася 17 грудня. С.Татусяк відвідав засідання сесії в рамках своєї першої робочої поїздки в район.
Депутати райради прозвітували про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року та про реалізацію місцевих програм. За даними фінансового управляння райдержадміністрації, стабільне виконання бюджету та розвиток галузі спостерігається в освіті та культурі, а от медицина – в гіршому стані.
За словами начальника фінансового управління РДА Людмили Лебедєвої, із 5,8 млн. грн., використаних за 9 місяців поточного року на медицину, 5 млн. грн. пішли на зарплати медичних працівників і лише 800 тис. грн. – на медикаменти, обладнання і обслуговування пацієнтів.
– У районі, крім центральної районної лікарні, знаходяться 40 медичних закладів. У десяти з них протягом 9 місяців не було закуплено жодного лікарського препарату. Виходить, що ми утримуємо лікарів, а людей не лікуємо, – зауважила Л. Лебедєва.
Сергій Татусяк наголосив, що ситуація з фінансуванням основних галузей, в тому числі охорони здоров’я, поступово покращуватиметься.
– Вже наступного року місцеві бюджети отримають деякі преференції. А саме: до 47% збільшиться частка податків, які залишаються у бюджеті, замість 25%, як було до цього. А з 2012 року вона збільшиться до 60%. Разом з тим, бюджетний рік буде важким, адже країна житиме за новим податковим кодексом, – зазначив голова облради.
Також Сергій Пилипович похвалив бершадських самоврядців в особі голови райради Михайла Бурлаки за цілеспрямовану і плідну роботу в напрямку соціально-економічного розвитку краю та залучення інвесторів.
– Я побачив в роботі депутатів одностайність, не залежно від політичної приналежності. З того, як приймалися рішення на сесії і які були дискусії, видно, що депутати ефективно працюють в комісіях. Бажаю вам зберегти таку дієздатність протягом всієї каденції ради, – побажав голова ОР.
Загалом на 3-й сесії депутати затвердили 9 програм з різних галузей господарства, які діятимуть в районі до 2012 та 2015 років.

Повернутись Створено: 18 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація