13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Бершадці працюють над стратегією розвитку

27 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку у Бершадський район. Головною метою візиту була зустріч з сільськими головами щодо питання формування стратегії розвитку територіальних громад району та області.
Голову обласної Ради керівники Бершадщини зустрічали у с.Гордіївка Тростянецького району. Тут зараз проводиться активна робота з будівництва газопроводу Тростянець-Бирлівка-Вербка.

За словами голови райдержадміністрації Олександра Снігура, будівництво основного газопроводу відновили у травні нинішнього року і до кінця року планують його завершити, якщо буде достатнє фінансування. Весь обсяг робіт коштуватиме більше 90 млн. грн., але від держави отримали ще тільки 10 млн. грн. Суттєву підтримку у будівництві надає місцевий інвестор, депутат обласної ради Микола Кучер, проте повністю забезпечити фінансовий ресурс власним коштом не під силу.
– Цей проект важливий для населення обох районів – Бершадського і Чечельницького, тому у процесі фінансування мусять бути різні джерела. Потрібно залучати не тільки інвесторів, а й громаду. Бо, як підказує практика, якщо людина вкладає власні кошти у проекти, то й краще цінує зусилля інших, – підкреслив Сергій Татусяк.
У Бершаді голова обласної Ради ознайомився з роботою Центру обслуговування платників податків, нещодавно відкритого при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції. Він особисто поспілкувався з відвідувачами прозорого офісу, щоб переконатися у вільному доступі інформації до кожного підприємця району. Перевага нової установи в тому, що людині не потрібно ходити всіма кабінетами, а всі процедурні питання можна вирішити на одному місці.
Робоча поїздка Сергія Татусяка завершилася зустріччю з сільськими головами, в ході якої обговорювалося основне питання - формування стратегії розвитку територіальних громад області до 2020 року. Сергій Пилипович вкотре наголосив на важливості стратегічного планування і закликав всіх самоврядців долучатися до активної діяльності у розбудові свого краю.
– Досвід стратегічного планування ми запозичили у розвинутих країн світу. Завдяки ньому сьогодні вже ефективно працюють більше 200 угод між Вінниччиною і Польщею. Тому треба використовувати всі можливості щодо отримання додаткових ресурсів для розвитку кожної територіальної громади нашої області, – зазначив голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 2 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація