Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Бершадці працюють над стратегією розвитку

27 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку у Бершадський район. Головною метою візиту була зустріч з сільськими головами щодо питання формування стратегії розвитку територіальних громад району та області.
Голову обласної Ради керівники Бершадщини зустрічали у с.Гордіївка Тростянецького району. Тут зараз проводиться активна робота з будівництва газопроводу Тростянець-Бирлівка-Вербка.

За словами голови райдержадміністрації Олександра Снігура, будівництво основного газопроводу відновили у травні нинішнього року і до кінця року планують його завершити, якщо буде достатнє фінансування. Весь обсяг робіт коштуватиме більше 90 млн. грн., але від держави отримали ще тільки 10 млн. грн. Суттєву підтримку у будівництві надає місцевий інвестор, депутат обласної ради Микола Кучер, проте повністю забезпечити фінансовий ресурс власним коштом не під силу.
– Цей проект важливий для населення обох районів – Бершадського і Чечельницького, тому у процесі фінансування мусять бути різні джерела. Потрібно залучати не тільки інвесторів, а й громаду. Бо, як підказує практика, якщо людина вкладає власні кошти у проекти, то й краще цінує зусилля інших, – підкреслив Сергій Татусяк.
У Бершаді голова обласної Ради ознайомився з роботою Центру обслуговування платників податків, нещодавно відкритого при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції. Він особисто поспілкувався з відвідувачами прозорого офісу, щоб переконатися у вільному доступі інформації до кожного підприємця району. Перевага нової установи в тому, що людині не потрібно ходити всіма кабінетами, а всі процедурні питання можна вирішити на одному місці.
Робоча поїздка Сергія Татусяка завершилася зустріччю з сільськими головами, в ході якої обговорювалося основне питання - формування стратегії розвитку територіальних громад області до 2020 року. Сергій Пилипович вкотре наголосив на важливості стратегічного планування і закликав всіх самоврядців долучатися до активної діяльності у розбудові свого краю.
– Досвід стратегічного планування ми запозичили у розвинутих країн світу. Завдяки ньому сьогодні вже ефективно працюють більше 200 угод між Вінниччиною і Польщею. Тому треба використовувати всі можливості щодо отримання додаткових ресурсів для розвитку кожної територіальної громади нашої області, – зазначив голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 2 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація