23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський з робочою поїздкою відвідав Тульчинський і Томашпільський райони

24 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів зустріч з керівниками Тульчинської і Томашпільської районних рад, адміністрацій, окремих управлінь РДА та сільськими головами. На зустрічі обговорювались питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.

Обговорюючи питання, Ігор Кревський наголосив на важливості формування стратегії розвитку територіальних громад. Він зауважив, що тільки за активної участі кожного жителя населеного пункту можна отримати додаткові кошти для розвитку своєї громади. Підтвердженням цього став дев’ятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
В ході наради були обговорені перспективи реалізації проектів цього конкурсу в селах Антонівка, Високе, Комаргород, Стіна, смт Томашпіль Томашпільського району та Зарічне, Крищинці, Печера, Тиманівка Тульчинського району. Представлені проекти від даних територіальних громад відзначилися високою професійністю їх підготовки та соціальною значимістю. Тому були визнані переможцями обласного конкурсу.
Також перший заступник голови обласної Ради ознайомив учасників засідання з результатами реалізації проектів DESPRО та ПРООН в селах Ганнопіль, Клебань, Суворівське Тульчинського району, Антонівка, Високе, Вила, Липівка, Пилипи-Борисівські, смт Томашпіль Томашпільського району.

Повернутись Створено: 25 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 666

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація