9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський з робочою поїздкою відвідав Тульчинський і Томашпільський райони

24 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів зустріч з керівниками Тульчинської і Томашпільської районних рад, адміністрацій, окремих управлінь РДА та сільськими головами. На зустрічі обговорювались питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.

Обговорюючи питання, Ігор Кревський наголосив на важливості формування стратегії розвитку територіальних громад. Він зауважив, що тільки за активної участі кожного жителя населеного пункту можна отримати додаткові кошти для розвитку своєї громади. Підтвердженням цього став дев’ятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
В ході наради були обговорені перспективи реалізації проектів цього конкурсу в селах Антонівка, Високе, Комаргород, Стіна, смт Томашпіль Томашпільського району та Зарічне, Крищинці, Печера, Тиманівка Тульчинського району. Представлені проекти від даних територіальних громад відзначилися високою професійністю їх підготовки та соціальною значимістю. Тому були визнані переможцями обласного конкурсу.
Також перший заступник голови обласної Ради ознайомив учасників засідання з результатами реалізації проектів DESPRО та ПРООН в селах Ганнопіль, Клебань, Суворівське Тульчинського району, Антонівка, Високе, Вила, Липівка, Пилипи-Борисівські, смт Томашпіль Томашпільського району.

Повернутись Створено: 25 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація