23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський відвідав Крижопільський та Піщанський райони

27 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський обговорював питання формування стратегії розвитку територіальних громад області, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН з першими особами Крижопільського і Піщанського районів, представниками окремих управлінь РДА та сільськими головами.

Обговорення питання щодо стратегічного планування розвитку територіальних громад стало ключовим в ході зустрічей з очільниками районів. Перший заступник голови обласної Ради поділився з учасниками наради напрацюваннями територіальних громад, які мають позитивний досвід у формуванні стратегії.
- Лише розробка власної стратегії та активний пошук шляхів додаткового фінансування зможуть забезпечити стабільний розвиток і перспективу кожній територіальній громаді - зауважив Ігор Кревський і оголосив результати дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. За словами першого заступника голови обласної Ради, саме цей конкурс став переконливим доказом активності територіальних громад. Відтак, було обговорено перспективи реалізації проектів цього конкурсу в селах Жабокрич, Андруяшівка, Вільшанка Крижопільського району та смт Піщанка Піщанського району, які визнані переможцями обласного конкурсу.
Також Ігор Кревський ознайомив учасників засідання з результатами реалізації проекту DESPRО «Чиста вода – здорова нація» в селі Дмитрашівка Піщанського району.

Повернутись Створено: 30 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація