Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча поїздка Роздрукувати

У Глибочку Сергій Татусяк вивчав питання доріг, водогону і перевезення

1 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував з робочою поїздкою у Тростянецькому районі. У селі Глибочок голова здійснив особистий прийом громадян та провів зустріч із членами виконкому сільської ради й активістами населених пунктів Глибочок та Скибинці. Разом із Сергієм Татусяком з громадою спілкувалися голова райдержадміністрації Сергій Скіць та голова районної ради Леонід Лобань.

На прийом до голови облради жителі Глибочка прийшли не з особистими питаннями, а проблемами, які турбують усю громаду. Найперше, це відсутність належного централізованого водопостачання до осель глибочанців. Існуючому водогону близько 40 років, на окремих вулицях він уже вийшов з ладу. Люди змушені возити воду з віддалених колонок, адже копати криниці не дає горизонтальний скелястий пласт, на якому розташоване село.
За словами С.Татусяка у вирішенні цього питання на бюджетні кошти розраховувати не доводиться. Тому обласна Рада шукатиме можливості фінансування проекту з водопостачання із фондів, з якими наразі працює Вінниччина. Зокрема, це Український фонд соціальних інвестицій, проекти DESPRO і ПРООН.
А от ремонтом доріг та автобусним сполученням з Глибочка до Тростянця має зайнятися районна та обласна влада, переконаний С.Татусяк.
– Особливо гостра проблема із перевезеннями у віддалених сільських населених пунктах. Нема ніякої системи. Приватники там не працюють, бо їм не вигідно. Тому влада змушена жорстко ставити умову, видаючи дозволи на перевезення, – поряд із рентабельним маршрутом бери невигідний. Я знаю, що це питання на особистому контролі Миколи Джиги, – зазначив С.Татусяк.
По завершенню прийому голова облради зауважив активність жителів Глибочка, особливо місцевих освітян.
– Нам важлива така комунікація. Важливо, щоб люди не замикалися зі своїми проблемами на рівні села, а смикали за всі ниточки. Тільки тоді буде зрушення, – зауважив Сергій Татусяк.
З депутатами та громадським активом села голова облради оговорив стратегію регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року. Він наголосив, що природно-географічний потенціал Глибочка дає йому можливості розвивати «зелений» туризм, відтак громада має зосередити увагу на проектах цього напряму. Крім того, Сергій Татусяк порадив глибочанцям віднайти (за прикладом інших громад) партнера для співпраці у сусідній Польщі.


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація