Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка Роздрукувати

У Глибочку Сергій Татусяк вивчав питання доріг, водогону і перевезення

1 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував з робочою поїздкою у Тростянецькому районі. У селі Глибочок голова здійснив особистий прийом громадян та провів зустріч із членами виконкому сільської ради й активістами населених пунктів Глибочок та Скибинці. Разом із Сергієм Татусяком з громадою спілкувалися голова райдержадміністрації Сергій Скіць та голова районної ради Леонід Лобань.

На прийом до голови облради жителі Глибочка прийшли не з особистими питаннями, а проблемами, які турбують усю громаду. Найперше, це відсутність належного централізованого водопостачання до осель глибочанців. Існуючому водогону близько 40 років, на окремих вулицях він уже вийшов з ладу. Люди змушені возити воду з віддалених колонок, адже копати криниці не дає горизонтальний скелястий пласт, на якому розташоване село.
За словами С.Татусяка у вирішенні цього питання на бюджетні кошти розраховувати не доводиться. Тому обласна Рада шукатиме можливості фінансування проекту з водопостачання із фондів, з якими наразі працює Вінниччина. Зокрема, це Український фонд соціальних інвестицій, проекти DESPRO і ПРООН.
А от ремонтом доріг та автобусним сполученням з Глибочка до Тростянця має зайнятися районна та обласна влада, переконаний С.Татусяк.
– Особливо гостра проблема із перевезеннями у віддалених сільських населених пунктах. Нема ніякої системи. Приватники там не працюють, бо їм не вигідно. Тому влада змушена жорстко ставити умову, видаючи дозволи на перевезення, – поряд із рентабельним маршрутом бери невигідний. Я знаю, що це питання на особистому контролі Миколи Джиги, – зазначив С.Татусяк.
По завершенню прийому голова облради зауважив активність жителів Глибочка, особливо місцевих освітян.
– Нам важлива така комунікація. Важливо, щоб люди не замикалися зі своїми проблемами на рівні села, а смикали за всі ниточки. Тільки тоді буде зрушення, – зауважив Сергій Татусяк.
З депутатами та громадським активом села голова облради оговорив стратегію регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року. Він наголосив, що природно-географічний потенціал Глибочка дає йому можливості розвивати «зелений» туризм, відтак громада має зосередити увагу на проектах цього напряму. Крім того, Сергій Татусяк порадив глибочанцям віднайти (за прикладом інших громад) партнера для співпраці у сусідній Польщі.


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 721

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація