Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

У Глибочку Сергій Татусяк вивчав питання доріг, водогону і перевезення

1 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував з робочою поїздкою у Тростянецькому районі. У селі Глибочок голова здійснив особистий прийом громадян та провів зустріч із членами виконкому сільської ради й активістами населених пунктів Глибочок та Скибинці. Разом із Сергієм Татусяком з громадою спілкувалися голова райдержадміністрації Сергій Скіць та голова районної ради Леонід Лобань.

На прийом до голови облради жителі Глибочка прийшли не з особистими питаннями, а проблемами, які турбують усю громаду. Найперше, це відсутність належного централізованого водопостачання до осель глибочанців. Існуючому водогону близько 40 років, на окремих вулицях він уже вийшов з ладу. Люди змушені возити воду з віддалених колонок, адже копати криниці не дає горизонтальний скелястий пласт, на якому розташоване село.
За словами С.Татусяка у вирішенні цього питання на бюджетні кошти розраховувати не доводиться. Тому обласна Рада шукатиме можливості фінансування проекту з водопостачання із фондів, з якими наразі працює Вінниччина. Зокрема, це Український фонд соціальних інвестицій, проекти DESPRO і ПРООН.
А от ремонтом доріг та автобусним сполученням з Глибочка до Тростянця має зайнятися районна та обласна влада, переконаний С.Татусяк.
– Особливо гостра проблема із перевезеннями у віддалених сільських населених пунктах. Нема ніякої системи. Приватники там не працюють, бо їм не вигідно. Тому влада змушена жорстко ставити умову, видаючи дозволи на перевезення, – поряд із рентабельним маршрутом бери невигідний. Я знаю, що це питання на особистому контролі Миколи Джиги, – зазначив С.Татусяк.
По завершенню прийому голова облради зауважив активність жителів Глибочка, особливо місцевих освітян.
– Нам важлива така комунікація. Важливо, щоб люди не замикалися зі своїми проблемами на рівні села, а смикали за всі ниточки. Тільки тоді буде зрушення, – зауважив Сергій Татусяк.
З депутатами та громадським активом села голова облради оговорив стратегію регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року. Він наголосив, що природно-географічний потенціал Глибочка дає йому можливості розвивати «зелений» туризм, відтак громада має зосередити увагу на проектах цього напряму. Крім того, Сергій Татусяк порадив глибочанцям віднайти (за прикладом інших громад) партнера для співпраці у сусідній Польщі.


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 677

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація