Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський провів робочі зустрічі з керівництвом Гайсинського, Немирівського і Теплицького районів

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови ОДА Іван Мовчан 1 серпня провели робочі наради у Гайсинському, Немирівському і Теплицькому районах. У зустрічах взяли участь очільники цих районів, представники окремих управлінь РДА та сільські голови.

Головне питання, яке обговорювалося на нарадах, - хід жнивної кампанії в нашій області. Про роботу та розвиток агропромислового комплексу звітували голови Гайсинської, Теплицької та Немирівської райдержадміністрацій.
Як зазначив голова Гайсинської райдержадміністрації Анатолій Кондратюк, в районі завершено збір ранньої групи зернових та зернобобових культур, середня врожайність – 33ц/га.
За словами голови Теплицької райдержадміністрації Олександра Кравченка, через посушливі погодні умови район, на жаль, зазнав втрат урожаю по всіх видах культур. Таким чином, за рахунок загиблих озимих та недосіяних ярих культур проти прогнозу на 2012 рік збільшено площі під зерновою кукурудзою на 3110,07 га , сої - на 1458,19 га. Збільшено прогнозовану площу посіву соняшника на 1232,34 га.
За інформацією голови Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка, район продовжує жнива, і станом на 1 серпня зібрано 96,2% ранніх зернових та зернобобових культур при середній врожайності 38 ц/га.
В ході зустрічей перший заступник голови обласної Ради наради Ігор Кревський також обговорив з присутніми питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.
Відтак, за підсумками дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями стали села Харпачка, Кіблич Гайсинського району, с. Райгород Немирівського району та с. Мала Мочулка і смт Теплик Теплицького району. Села Залужжя, Кивачівка, Петрашівка, Пологи, Росоша цього району визнані найкращими за результатами реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
Ігор Кревський наголосив, що лише за умови стратегічного планування розвитку територіальних громад та за активної участі кожного жителя населеного пункту можна сподіватись на довготривалу перспективу у розвитку своєї громади.

Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація