Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський провів робочі зустрічі з керівництвом Гайсинського, Немирівського і Теплицького районів

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови ОДА Іван Мовчан 1 серпня провели робочі наради у Гайсинському, Немирівському і Теплицькому районах. У зустрічах взяли участь очільники цих районів, представники окремих управлінь РДА та сільські голови.

Головне питання, яке обговорювалося на нарадах, - хід жнивної кампанії в нашій області. Про роботу та розвиток агропромислового комплексу звітували голови Гайсинської, Теплицької та Немирівської райдержадміністрацій.
Як зазначив голова Гайсинської райдержадміністрації Анатолій Кондратюк, в районі завершено збір ранньої групи зернових та зернобобових культур, середня врожайність – 33ц/га.
За словами голови Теплицької райдержадміністрації Олександра Кравченка, через посушливі погодні умови район, на жаль, зазнав втрат урожаю по всіх видах культур. Таким чином, за рахунок загиблих озимих та недосіяних ярих культур проти прогнозу на 2012 рік збільшено площі під зерновою кукурудзою на 3110,07 га , сої - на 1458,19 га. Збільшено прогнозовану площу посіву соняшника на 1232,34 га.
За інформацією голови Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка, район продовжує жнива, і станом на 1 серпня зібрано 96,2% ранніх зернових та зернобобових культур при середній врожайності 38 ц/га.
В ході зустрічей перший заступник голови обласної Ради наради Ігор Кревський також обговорив з присутніми питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.
Відтак, за підсумками дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями стали села Харпачка, Кіблич Гайсинського району, с. Райгород Немирівського району та с. Мала Мочулка і смт Теплик Теплицького району. Села Залужжя, Кивачівка, Петрашівка, Пологи, Росоша цього району визнані найкращими за результатами реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
Ігор Кревський наголосив, що лише за умови стратегічного планування розвитку територіальних громад та за активної участі кожного жителя населеного пункту можна сподіватись на довготривалу перспективу у розвитку своєї громади.

Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація