12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський провів робочі зустрічі з керівництвом Гайсинського, Немирівського і Теплицького районів

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови ОДА Іван Мовчан 1 серпня провели робочі наради у Гайсинському, Немирівському і Теплицькому районах. У зустрічах взяли участь очільники цих районів, представники окремих управлінь РДА та сільські голови.

Головне питання, яке обговорювалося на нарадах, - хід жнивної кампанії в нашій області. Про роботу та розвиток агропромислового комплексу звітували голови Гайсинської, Теплицької та Немирівської райдержадміністрацій.
Як зазначив голова Гайсинської райдержадміністрації Анатолій Кондратюк, в районі завершено збір ранньої групи зернових та зернобобових культур, середня врожайність – 33ц/га.
За словами голови Теплицької райдержадміністрації Олександра Кравченка, через посушливі погодні умови район, на жаль, зазнав втрат урожаю по всіх видах культур. Таким чином, за рахунок загиблих озимих та недосіяних ярих культур проти прогнозу на 2012 рік збільшено площі під зерновою кукурудзою на 3110,07 га , сої - на 1458,19 га. Збільшено прогнозовану площу посіву соняшника на 1232,34 га.
За інформацією голови Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка, район продовжує жнива, і станом на 1 серпня зібрано 96,2% ранніх зернових та зернобобових культур при середній врожайності 38 ц/га.
В ході зустрічей перший заступник голови обласної Ради наради Ігор Кревський також обговорив з присутніми питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.
Відтак, за підсумками дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями стали села Харпачка, Кіблич Гайсинського району, с. Райгород Немирівського району та с. Мала Мочулка і смт Теплик Теплицького району. Села Залужжя, Кивачівка, Петрашівка, Пологи, Росоша цього району визнані найкращими за результатами реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
Ігор Кревський наголосив, що лише за умови стратегічного планування розвитку територіальних громад та за активної участі кожного жителя населеного пункту можна сподіватись на довготривалу перспективу у розвитку своєї громади.

Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація