23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський провів робочі зустрічі з керівництвом Гайсинського, Немирівського і Теплицького районів

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови ОДА Іван Мовчан 1 серпня провели робочі наради у Гайсинському, Немирівському і Теплицькому районах. У зустрічах взяли участь очільники цих районів, представники окремих управлінь РДА та сільські голови.

Головне питання, яке обговорювалося на нарадах, - хід жнивної кампанії в нашій області. Про роботу та розвиток агропромислового комплексу звітували голови Гайсинської, Теплицької та Немирівської райдержадміністрацій.
Як зазначив голова Гайсинської райдержадміністрації Анатолій Кондратюк, в районі завершено збір ранньої групи зернових та зернобобових культур, середня врожайність – 33ц/га.
За словами голови Теплицької райдержадміністрації Олександра Кравченка, через посушливі погодні умови район, на жаль, зазнав втрат урожаю по всіх видах культур. Таким чином, за рахунок загиблих озимих та недосіяних ярих культур проти прогнозу на 2012 рік збільшено площі під зерновою кукурудзою на 3110,07 га , сої - на 1458,19 га. Збільшено прогнозовану площу посіву соняшника на 1232,34 га.
За інформацією голови Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка, район продовжує жнива, і станом на 1 серпня зібрано 96,2% ранніх зернових та зернобобових культур при середній врожайності 38 ц/га.
В ході зустрічей перший заступник голови обласної Ради наради Ігор Кревський також обговорив з присутніми питання формування стратегії розвитку територіальних громад названих районів, а також взаємодії з міжнародними організаціями DESPRО та ПРООН.
Відтак, за підсумками дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями стали села Харпачка, Кіблич Гайсинського району, с. Райгород Немирівського району та с. Мала Мочулка і смт Теплик Теплицького району. Села Залужжя, Кивачівка, Петрашівка, Пологи, Росоша цього району визнані найкращими за результатами реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
Ігор Кревський наголосив, що лише за умови стратегічного планування розвитку територіальних громад та за активної участі кожного жителя населеного пункту можна сподіватись на довготривалу перспективу у розвитку своєї громади.

Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація