23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ігор Кревський з робочою поїздкою відвідав 3 райони

3 серпня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів ряд зустрічей з керівниками Жмеринської, Тиврівської та Шаргородської районних рад і адміністрацій та сільськими головами цих районів. В ході нарад обговорювалися питання реалізації проектів дев’ятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад, а також DESPRО та ПРООН.

Виступаючи перед представниками районів, Ігор Кревський вкотре наголосив на важливості стратегічного планування розвитку територіальних громад.
– Тільки за активної участі кожного жителя населеного пункту та формування власної стратегії дасть можливість отримати додаткові кошти для розвитку своєї громади і забезпечити перспективу в майбутньому – зауважив перший заступник. Він підкреслив, що підтвердженням активності став дев’ятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
В ході наради були обговорені перспективи реалізації проектів цього конкурсу в селах Носківці, Северинівка, Стодульці, Тарасівка, смт Браїлів Жмеринського району, Рахни Польові, Селище, Яришівка, м. Гнівань Тиврівського району та Михайлівка, Хоменки Шаргородського району. За словами Ігоря Кревського, представлені проекти названих територіальних громад відзначилися високою професійністю їхньої підготовки та соціальною значимістю, тому були визнані переможцями серед інших учасників конкурсу.
Також Ігор Кревський ознайомив учасників засідання з результатами реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в селах Жуківці, Лука Мовчанська, Олександрівка, Почапинці, Чернятин Жмеринського району та проекту DESPRО «Підтримка децентралізації в Україні» в селах Селище і Яришівка Тиврівського району.

 

Повернутись Створено: 6 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація