Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Соціальні заклади Гайсинщини: курс на модернізацію

9 серпня у ході робочої поїздки у Гайсинський район голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав кілька об’єктів соціальної сфери. Зокрема, Територіальний центр соціального обслуговування, центральну районну лікарню та Зятковецький дитсадок «Веселка». Сергій Татусяк зауважив плідну співпрацю районної влади та бізнесу у модернізації закладів охорони здоров’я та освіти.

Так, при значній допомозі спонсорів третій рік у районі функціонує Територіальний центр соціального обслуговування. Заклад опікується одинокими немічними громадянами, надаючи їм послуги як за місцем проживання, так і у стаціонарі центру.
На сьогодні у закладі постійно перебуває 30 підопічних, яких обслуговує 17-особовий персонал. Ще 600 жителям району центр надає допомогу за місцем їхнього проживання.
Сергій Татусяк ознайомився з умовами перебування у центрі, оглянув кімнати, харчоблок, медпункт, пральню. Голова зауважив, що європейські фонди охоче дають гранти на розвиток саме таких соціальних закладів, тому місцевій владі і адміністрації центру варто писати проекти розвитку і залучати позабюджетні кошти на їх реалізацію.
– Таким же шляхом може йти і районна лікарня. Європа у вигляді гуманітарної допомоги в Україну часто постачає медичне обладнання, яке слугує у нас ще багато років і є на порядок кращим, ніж наші застарілі аналоги, – зазначив С.Татусяк у розмові із лікарським персоналом Гайсинської ЦРЛ.

 

Наразі у лікарні в рамках реформи охорони здоров’я здійснюють ремонт хірургічного відділення. Раніше було оновлене пологове відділення закладу. Загалом лікарня розрахована на 285 стаціонарних ліжок.
У сусідньому селі Зятківці голові облради продемонстрували нововідкритий дитячий садочок «Веселка». Його розташували у приміщенні колишньої контори місцевого господарства. Нині у закладі виховується 30 дітей, але у перспективі він може прийняти більше дошкільнят.
– Зміни, які сьогодні відбуваються на Гайсинщині, свідчать про те, що керівники району на своєму місці. Голова районної ради Степан Сікорський налагодив конструктивний діалог із бізнесом. Без спонсорської допомоги не обходиться практично жодна справа. Така співпраця – гарний приклад для інших районів, – резюмував візит на Гайсинщину С.Татусяк.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація