Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Соціальні заклади Гайсинщини: курс на модернізацію

9 серпня у ході робочої поїздки у Гайсинський район голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав кілька об’єктів соціальної сфери. Зокрема, Територіальний центр соціального обслуговування, центральну районну лікарню та Зятковецький дитсадок «Веселка». Сергій Татусяк зауважив плідну співпрацю районної влади та бізнесу у модернізації закладів охорони здоров’я та освіти.

Так, при значній допомозі спонсорів третій рік у районі функціонує Територіальний центр соціального обслуговування. Заклад опікується одинокими немічними громадянами, надаючи їм послуги як за місцем проживання, так і у стаціонарі центру.
На сьогодні у закладі постійно перебуває 30 підопічних, яких обслуговує 17-особовий персонал. Ще 600 жителям району центр надає допомогу за місцем їхнього проживання.
Сергій Татусяк ознайомився з умовами перебування у центрі, оглянув кімнати, харчоблок, медпункт, пральню. Голова зауважив, що європейські фонди охоче дають гранти на розвиток саме таких соціальних закладів, тому місцевій владі і адміністрації центру варто писати проекти розвитку і залучати позабюджетні кошти на їх реалізацію.
– Таким же шляхом може йти і районна лікарня. Європа у вигляді гуманітарної допомоги в Україну часто постачає медичне обладнання, яке слугує у нас ще багато років і є на порядок кращим, ніж наші застарілі аналоги, – зазначив С.Татусяк у розмові із лікарським персоналом Гайсинської ЦРЛ.

 

Наразі у лікарні в рамках реформи охорони здоров’я здійснюють ремонт хірургічного відділення. Раніше було оновлене пологове відділення закладу. Загалом лікарня розрахована на 285 стаціонарних ліжок.
У сусідньому селі Зятківці голові облради продемонстрували нововідкритий дитячий садочок «Веселка». Його розташували у приміщенні колишньої контори місцевого господарства. Нині у закладі виховується 30 дітей, але у перспективі він може прийняти більше дошкільнят.
– Зміни, які сьогодні відбуваються на Гайсинщині, свідчать про те, що керівники району на своєму місці. Голова районної ради Степан Сікорський налагодив конструктивний діалог із бізнесом. Без спонсорської допомоги не обходиться практично жодна справа. Така співпраця – гарний приклад для інших районів, – резюмував візит на Гайсинщину С.Татусяк.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація