Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Соціальні заклади Гайсинщини: курс на модернізацію

9 серпня у ході робочої поїздки у Гайсинський район голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав кілька об’єктів соціальної сфери. Зокрема, Територіальний центр соціального обслуговування, центральну районну лікарню та Зятковецький дитсадок «Веселка». Сергій Татусяк зауважив плідну співпрацю районної влади та бізнесу у модернізації закладів охорони здоров’я та освіти.

Так, при значній допомозі спонсорів третій рік у районі функціонує Територіальний центр соціального обслуговування. Заклад опікується одинокими немічними громадянами, надаючи їм послуги як за місцем проживання, так і у стаціонарі центру.
На сьогодні у закладі постійно перебуває 30 підопічних, яких обслуговує 17-особовий персонал. Ще 600 жителям району центр надає допомогу за місцем їхнього проживання.
Сергій Татусяк ознайомився з умовами перебування у центрі, оглянув кімнати, харчоблок, медпункт, пральню. Голова зауважив, що європейські фонди охоче дають гранти на розвиток саме таких соціальних закладів, тому місцевій владі і адміністрації центру варто писати проекти розвитку і залучати позабюджетні кошти на їх реалізацію.
– Таким же шляхом може йти і районна лікарня. Європа у вигляді гуманітарної допомоги в Україну часто постачає медичне обладнання, яке слугує у нас ще багато років і є на порядок кращим, ніж наші застарілі аналоги, – зазначив С.Татусяк у розмові із лікарським персоналом Гайсинської ЦРЛ.

 

Наразі у лікарні в рамках реформи охорони здоров’я здійснюють ремонт хірургічного відділення. Раніше було оновлене пологове відділення закладу. Загалом лікарня розрахована на 285 стаціонарних ліжок.
У сусідньому селі Зятківці голові облради продемонстрували нововідкритий дитячий садочок «Веселка». Його розташували у приміщенні колишньої контори місцевого господарства. Нині у закладі виховується 30 дітей, але у перспективі він може прийняти більше дошкільнят.
– Зміни, які сьогодні відбуваються на Гайсинщині, свідчать про те, що керівники району на своєму місці. Голова районної ради Степан Сікорський налагодив конструктивний діалог із бізнесом. Без спонсорської допомоги не обходиться практично жодна справа. Така співпраця – гарний приклад для інших районів, – резюмував візит на Гайсинщину С.Татусяк.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація