23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Ганна Герман побувала у Вінниці


12 вересня у Вінниці з робочим візитом побувала Радник Президента України – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман. Вона провела ряд зустрічей з різними колективами та презентувала прем’єру вистави «Повертай до свого звідтіля» за мотивами своєї книги «Піраміди невидимі».

У Вінниці Радника Президента України зустрічав перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський.
Ганна Герман та Ігор Кревський провели ряд зустрічей та обговорили труднощі з колективами освітянської галузі.
Перше спілкування відбулось із педагогами нашої області, які проходять курси підвищення кваліфікації в обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Також вона зустрілася з колективом Вінницького національного педагогічного університету ім. Коцюбинського.
Ганна Миколаївна відповіла на всі хвилюючі питання освітян та пообіцяла особисто доповісти Президенту України про їхні проблеми.
Спілкування з представниками культури, пресою і усіма бажаючими вінничанами завершилось в музично-драматичному театрі ім. Садовського. Тут відбулась прем’єра вистави «Повертай до свого звідтіля» за мотивами книги Ганни Герман «Піраміди невидимі».

Повернутись Створено: 13 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 735

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація