Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

Робоча поїздка голови обласної Ради Вячеслава Соколового на Шаргородщину: дитячий спорткомплекс, дороги, міський сквер, Хресна Дорога Роздрукувати

Сьогодні, 7 квітня, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий спільно з головою обласної державної адміністрації Сергієм Борзовим і народною депутаткою України Ларисою Білозір здійснив робочу поїздку до Шаргородської територіальної громади. Міський голова Володимир Барецький ознайомив їх із проєктом реконструкції та відновлення міського скверу, який жителі Шаргорода хочуть бачити сучасним багатофункціональним історично-рекреаційним  центром із  комфортними умовами для цікавого та змістовного відпочинку. Причому однаково зручно в оновленому сквері має бути й дітям, і молоді, і людям поважного віку.

«Місто майбутнього – зона відпочинку для дорослих і малих» – так назвали свій проєкт шаргородчани  і подали на конкурс обласної Ради «Комфортні громади».

–  Наш конкурс – це один із механізмів фінансової підтримки  територіальних громад, – зазначив Вячеслав Соколовий. –  Цього року  на реалізацію проєктів  виділено 20 млн грн.  Загалом подано 213 проєктів. Для всіх громад створено рівні можливості.  Кожна могла подати до чотирьох заявок. Саме так зробили в Шаргородській громаді. Сквер, проєкт реставрації якого претендує на участь у конкурсі,  –  невеликий, але в ньому  розташований пам’ятник «Загиблим воїнам» та пам'ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи. Цей проєкт належить до категорії «Сучасні громади», тож бажаю землякам удачі в конкурсі.

Голова обласної Ради також ознайомився зі станом незавершеного будівництва комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. У 2019 році було виготовлено проєктну документацію на зведення цього комплексу. Вартість будівництва об’єкта, який розбили на 2 черги, становить близько 50,4 млн грн. Нині використовується зали для спортивних ігор, для атлетичної підготовки та дві зали для занять боксом, а також адміністративні кабінети. У спорткомплексі займаються 417 учнів-спортсменів на відділеннях боксу, волейболу, дзюдо, легкої атлетики та футболу.

Окрім того, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував на автомобільній державній дорозі Т-02-18 Лука Барська – Біліківці-Жмеринка-Ямпіль, яка бере початок у Барській територіальній громаді. Частина дороги протяжністю 4 км – в межах м. Шаргорода є комунальною власністю. Дорогу потрібно ремонтувати.

– Забезпечити доступне сполучення між селами, комфортний під`їзд до центрів громад, до райцентрів – це один із наших пріоритетів, – підкреслив Вячеслав Соколовий. –  І ми наполягли на тому, щоб громади Вінниччини отримали втричі більший ресурс на ремонт комунальних доріг, ніж торік. Це вулиці та дороги в межах населених пунктів, саме ті, якими найбільше користуються люди. На їхню реконструкцію буде спрямовано понад 200 млн грн, торік було близько 60 млн грн.  Щоб навіть малі  громади з невеликими бюджетами долучилися до цієї роботи, обласна Рада зменшила обсяг співфінансування.  Якщо раніше громади мали знайти гроші та забезпечити половину вартості ремонту доріг, то зараз це  – 10-15%.

Голова обласної Ради також  відвідав Хресну Дорогу, яка у 2008 році отримала папське благословення. Хресна Дорога, молебень, в основу якого покладають спогади віруючих про шлях Ісуса Христа на Голгофу. Вона  бере початок у центрі Шаргорода, від костьолу Святого Флоріана проходить до річки, а далі – по пагорбах села Гибалівка. Загальна довжина цього маршруту – близько півтора кілометра.

– Для Шаргорода – це не тільки стимул та натхнення для духовного розвитку. Об’єкти паломництва завжди дають можливість для формування цілого господарського комплексу, пов’язаного із забезпеченням паломників харчуванням, проживанням, перевезеннями тощо. І нині необхідно докладати максимум зусиль, щоб у найближчі роки завершити будівництво Хресної Дороги, – наголосив  Вячеслав Соколовий.

За кошти спонсорів та меценатів, відомих католицьких та православних сімей, зокрема – і родини Вячеслава Соколового, відтворено 14 традиційних стоянь паломницького маршруту. На сьогодні серед вірян вже склалася традиція: чотири рази на рік тут відбувається дієцезіальна Хресна Дорога, на яку приїжджають паломники з різних куточків України, а ще частіше – парафіяльні.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 7 квітня 2021 року, 18:07 Переглядів: 206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація