Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча поїздка голови у Могилів-Подільський район Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку у Могилів-Подільський район, де, зокрема, відвідав Яришівську та Серебрійську територіальні громади.

У селі Лядова голова ознайомився з підготовкою до відзначення 1000-ліття Лядівського Свято-Усікновенського скельного монастиря. До урочистостей, які відбуватимуться 15 вересня, готуються як на території монастиря, так і в селі. Зокрема, будують під’їзні шляхи, огорожі, впорядковують територію та обслуговуючу базу.

Так, нещодавно завершили ремонт місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. За словами голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова, з початку року в районі капітально відремонтували 4 ФАПи, а до кінця року планують здати 12-ть.

У сусідній Серебрії С.Татусяк відвідав загальноосвітню школу та школу-інтернат, яка знаходиться в обласній комунальній власності. Наразі у спеціальному закладі виховується 85 дітей з кількох районів, їх доглядає 40 педагогів та 28 осіб обслуговуючого персоналу.

Приміщення закладу відремонтовані, матеріально-технічна база укомплектована згідно з вимогами. Наразі адміністрація інтернату переймається облаштуванням довколишньої території – споруджують декоративні огорожі, планують збудувати фонтан та посадити сад.

Як пояснює директор школи Зоя Калашнікова, для їхніх вихованців, які мають особливі психічні діагнози, дуже важливими є трудова та релакс-терапія.

Також у Серебрії голова облради провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі звернулися з питаннями виплати матеріальної допомоги, а також запровадження прямого автобусного сполучення Лядова-Вінниця.

Повернутись Створено: 26 травня 2013 року, 14:26 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація