23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка голови у Могилів-Подільський район Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку у Могилів-Подільський район, де, зокрема, відвідав Яришівську та Серебрійську територіальні громади.

У селі Лядова голова ознайомився з підготовкою до відзначення 1000-ліття Лядівського Свято-Усікновенського скельного монастиря. До урочистостей, які відбуватимуться 15 вересня, готуються як на території монастиря, так і в селі. Зокрема, будують під’їзні шляхи, огорожі, впорядковують територію та обслуговуючу базу.

Так, нещодавно завершили ремонт місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. За словами голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова, з початку року в районі капітально відремонтували 4 ФАПи, а до кінця року планують здати 12-ть.

У сусідній Серебрії С.Татусяк відвідав загальноосвітню школу та школу-інтернат, яка знаходиться в обласній комунальній власності. Наразі у спеціальному закладі виховується 85 дітей з кількох районів, їх доглядає 40 педагогів та 28 осіб обслуговуючого персоналу.

Приміщення закладу відремонтовані, матеріально-технічна база укомплектована згідно з вимогами. Наразі адміністрація інтернату переймається облаштуванням довколишньої території – споруджують декоративні огорожі, планують збудувати фонтан та посадити сад.

Як пояснює директор школи Зоя Калашнікова, для їхніх вихованців, які мають особливі психічні діагнози, дуже важливими є трудова та релакс-терапія.

Також у Серебрії голова облради провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі звернулися з питаннями виплати матеріальної допомоги, а також запровадження прямого автобусного сполучення Лядова-Вінниця.

Повернутись Створено: 26 травня 2013 року, 14:26 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація