Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча поїздка голови у Могилів-Подільський район Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку у Могилів-Подільський район, де, зокрема, відвідав Яришівську та Серебрійську територіальні громади.

У селі Лядова голова ознайомився з підготовкою до відзначення 1000-ліття Лядівського Свято-Усікновенського скельного монастиря. До урочистостей, які відбуватимуться 15 вересня, готуються як на території монастиря, так і в селі. Зокрема, будують під’їзні шляхи, огорожі, впорядковують територію та обслуговуючу базу.

Так, нещодавно завершили ремонт місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. За словами голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова, з початку року в районі капітально відремонтували 4 ФАПи, а до кінця року планують здати 12-ть.

У сусідній Серебрії С.Татусяк відвідав загальноосвітню школу та школу-інтернат, яка знаходиться в обласній комунальній власності. Наразі у спеціальному закладі виховується 85 дітей з кількох районів, їх доглядає 40 педагогів та 28 осіб обслуговуючого персоналу.

Приміщення закладу відремонтовані, матеріально-технічна база укомплектована згідно з вимогами. Наразі адміністрація інтернату переймається облаштуванням довколишньої території – споруджують декоративні огорожі, планують збудувати фонтан та посадити сад.

Як пояснює директор школи Зоя Калашнікова, для їхніх вихованців, які мають особливі психічні діагнози, дуже важливими є трудова та релакс-терапія.

Також у Серебрії голова облради провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі звернулися з питаннями виплати матеріальної допомоги, а також запровадження прямого автобусного сполучення Лядова-Вінниця.

Повернутись Створено: 26 травня 2013 року, 14:26 Переглядів: 1068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація