23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав Бершадський район

29 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував у Бершадському районі з робочою поїздкою. Він зустрівся з головою районної ради Михайлом Бурлакою, з котрим обговорили питання напрацювання громадами району стратегій розвитку до 2020 року. Про це також Сергій Татусяк говорив на зустрічі з начальниками районних управлінь і структурних підрозділів.

Голова обласної Ради зауважив, що півтора року роботи над Стратегією-2020 на Вінниччині пройшли важко, але не даремно.
– Ми не тільки збудили активність вінничан, ми змусили говорити про це на державному рівні. Так, останнє рішення Ради регіонів за підписом Президента України рекомендує всім областям протягом 2013 року ухвалити власні стратегії розвитку, а Кабінету Міністрів України забезпечити ухвалення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що також є сподівання на цьогорічний указ глави держави про концепцію реформування органів місцевого самоврядування.
– Наш головний опонент у цьому питанні – уряд. Але ми (представники 4-х всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування) мали зустріч з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Ми домовилися співпрацювати у даному питанні, особливо, у напрацюванні законопроектів, які необхідні для здійснення адміністративної реформи, – прокоментував голова облради.
У ході зустрічі Сергій Татусяк поцікавився у представників влади Бершадщини, яка робота щодо концепції реформування місцевого самоврядування та напрацювання Стратегії-2020 здійснюється в районі. Крім того, вони обговорили нагальні для вирішення проблеми соціально-економічного характеру.


Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація