Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча поїздка Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав Бершадський район

29 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував у Бершадському районі з робочою поїздкою. Він зустрівся з головою районної ради Михайлом Бурлакою, з котрим обговорили питання напрацювання громадами району стратегій розвитку до 2020 року. Про це також Сергій Татусяк говорив на зустрічі з начальниками районних управлінь і структурних підрозділів.

Голова обласної Ради зауважив, що півтора року роботи над Стратегією-2020 на Вінниччині пройшли важко, але не даремно.
– Ми не тільки збудили активність вінничан, ми змусили говорити про це на державному рівні. Так, останнє рішення Ради регіонів за підписом Президента України рекомендує всім областям протягом 2013 року ухвалити власні стратегії розвитку, а Кабінету Міністрів України забезпечити ухвалення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що також є сподівання на цьогорічний указ глави держави про концепцію реформування органів місцевого самоврядування.
– Наш головний опонент у цьому питанні – уряд. Але ми (представники 4-х всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування) мали зустріч з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Ми домовилися співпрацювати у даному питанні, особливо, у напрацюванні законопроектів, які необхідні для здійснення адміністративної реформи, – прокоментував голова облради.
У ході зустрічі Сергій Татусяк поцікавився у представників влади Бершадщини, яка робота щодо концепції реформування місцевого самоврядування та напрацювання Стратегії-2020 здійснюється в районі. Крім того, вони обговорили нагальні для вирішення проблеми соціально-економічного характеру.


Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація