Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Виборчий процес на Вінниччині під контролем американських спостерігачів

26 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів зустріч з офіційним спостерігачем виборчого процесу від Сполучених Штатів Америки Грешом Джейсоном Полом, який перебуває з короткостроковим візитом у нашій області.

В процесі спілкування Греш Джейсон Пол зазначив, що мета його перебування на Вінниччині – спостереження виборчого процесу.
- Ми працюємо великою командою у всіх регіонах України і наші спостерігачі зацікавлені, щоб цей процес пройшов справедливо, об’єктивно та чесно – повідомив Греш Джейсон Пол.
Ігор Кревський запевнив, що органи обласної влади докладають чимало зусиль, аби виборчий процес в нашій області проходив в рівних умовах для всіх партій та кандидатів-мажоритарників.
На запитання офіційного спостерігача, чи фіксує влада порушення у виборчому процесі і як на них реагує, перший заступник голови обласної Ради відповів, що це не входить до компетенції влади, а відноситься до компетенції виборчих комісій, учасників виборчих перегонів та судів.
- Принципова позиція влади – завжди керуватися законодавством. Ми не маємо права втручатися у виборчий процес - наголосив Ігор Кревський .
- При обласній Раді та облдержадміністрації створена Громадська рада, яка об’єднує понад 70 громадських організацій. Саме ці організації також активно ведуть спостереження і контролюють будь-які порушення. А головне завдання нашої, представницької влади – забезпечити чесність та прозорість виборчого процесу – зазначив І. Кревський.
Греш Джейсон Пол отримав вичерпні відповіді на інші свої запитання, подякував за надану інформацію та висловив сподівання на наступну зустріч з представниками влади наприкінці жовтня.

Повернутись Створено: 26 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація