Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Виборчий процес на Вінниччині під контролем американських спостерігачів

26 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів зустріч з офіційним спостерігачем виборчого процесу від Сполучених Штатів Америки Грешом Джейсоном Полом, який перебуває з короткостроковим візитом у нашій області.

В процесі спілкування Греш Джейсон Пол зазначив, що мета його перебування на Вінниччині – спостереження виборчого процесу.
- Ми працюємо великою командою у всіх регіонах України і наші спостерігачі зацікавлені, щоб цей процес пройшов справедливо, об’єктивно та чесно – повідомив Греш Джейсон Пол.
Ігор Кревський запевнив, що органи обласної влади докладають чимало зусиль, аби виборчий процес в нашій області проходив в рівних умовах для всіх партій та кандидатів-мажоритарників.
На запитання офіційного спостерігача, чи фіксує влада порушення у виборчому процесі і як на них реагує, перший заступник голови обласної Ради відповів, що це не входить до компетенції влади, а відноситься до компетенції виборчих комісій, учасників виборчих перегонів та судів.
- Принципова позиція влади – завжди керуватися законодавством. Ми не маємо права втручатися у виборчий процес - наголосив Ігор Кревський .
- При обласній Раді та облдержадміністрації створена Громадська рада, яка об’єднує понад 70 громадських організацій. Саме ці організації також активно ведуть спостереження і контролюють будь-які порушення. А головне завдання нашої, представницької влади – забезпечити чесність та прозорість виборчого процесу – зазначив І. Кревський.
Греш Джейсон Пол отримав вичерпні відповіді на інші свої запитання, подякував за надану інформацію та висловив сподівання на наступну зустріч з представниками влади наприкінці жовтня.

Повернутись Створено: 26 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація