Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Виборчий процес на Вінниччині під контролем американських спостерігачів

26 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів зустріч з офіційним спостерігачем виборчого процесу від Сполучених Штатів Америки Грешом Джейсоном Полом, який перебуває з короткостроковим візитом у нашій області.

В процесі спілкування Греш Джейсон Пол зазначив, що мета його перебування на Вінниччині – спостереження виборчого процесу.
- Ми працюємо великою командою у всіх регіонах України і наші спостерігачі зацікавлені, щоб цей процес пройшов справедливо, об’єктивно та чесно – повідомив Греш Джейсон Пол.
Ігор Кревський запевнив, що органи обласної влади докладають чимало зусиль, аби виборчий процес в нашій області проходив в рівних умовах для всіх партій та кандидатів-мажоритарників.
На запитання офіційного спостерігача, чи фіксує влада порушення у виборчому процесі і як на них реагує, перший заступник голови обласної Ради відповів, що це не входить до компетенції влади, а відноситься до компетенції виборчих комісій, учасників виборчих перегонів та судів.
- Принципова позиція влади – завжди керуватися законодавством. Ми не маємо права втручатися у виборчий процес - наголосив Ігор Кревський .
- При обласній Раді та облдержадміністрації створена Громадська рада, яка об’єднує понад 70 громадських організацій. Саме ці організації також активно ведуть спостереження і контролюють будь-які порушення. А головне завдання нашої, представницької влади – забезпечити чесність та прозорість виборчого процесу – зазначив І. Кревський.
Греш Джейсон Пол отримав вичерпні відповіді на інші свої запитання, подякував за надану інформацію та висловив сподівання на наступну зустріч з представниками влади наприкінці жовтня.

Повернутись Створено: 26 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація