Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 15 грудня провели робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Зіною Калай-Клайтман.

Пані Посол вдруге у Вінниці, але з керівниками області зустрілася вперше.
– Найтепліше мене зустрічають у Вінниці. Сьогодні я хочу обговорити з вами можливості співпраці, якої до цього ще не було з вашим регіоном, – звернулася до керманичів Вінниччини Зіна Калай-Клайтман.
Посол наголосила, що насамперед Ізраїль цікавить економічні проекти, а також сфера охорони здоров’я.
Щодо останнього напрямку, то голова облдержадміністрації Микола Джига назвав його доречним, адже область потребує кваліфікованої консультативної допомоги щодо створення у Вінниці універсального медичного центру «Університетська клініка».
– Це питання реалістичне. Я буду сприяти, щоб вашим фахівцям надавали можливість переймати ізраїльські зразки створення таких клінік, – зазначила високоповажна гостя.
(До речі, на момент зустрічі влади області з послом вінницька делегація на чолі з 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном та ректором ВНМУ ім. Пирогова Василем Морозом перебувала в Ізраїлі, де вивчала технологію створення універсальних клінік).
Друге важливе для вінницького регіону питання, яке обговорили сторони – авіасполучення Вінниця-Тель-Авів. Керівники області та мер міста озвучили пропозицію щодо впровадження регулярних пасажирських рейсів до Ізраїлю, а також можливість вантажних перевезень із залученням аеропорту «Вінниця».
– Я підніму це питання перед ізраїльськими авіакомпаніями, але, чи будуть регулярні рейси, – вирішувати тільки їм. Це питання економічної доцільності. Що ж до чартерних перевезень, особливо за хасидською програмою, то вони однозначно будуть і ми їх розвиватимемо. Тим більше, що з лютого наступного року скасовується візовий режим між нашими країнами, – зауважила пані Посол.
Також Зіна Калай-Клайтман зазначила, що чекатиме від вінницької влади пропозицій щодо співпраці в агропромисловому комплексі.

Повернутись Створено: 15 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація