23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 15 грудня провели робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Зіною Калай-Клайтман.

Пані Посол вдруге у Вінниці, але з керівниками області зустрілася вперше.
– Найтепліше мене зустрічають у Вінниці. Сьогодні я хочу обговорити з вами можливості співпраці, якої до цього ще не було з вашим регіоном, – звернулася до керманичів Вінниччини Зіна Калай-Клайтман.
Посол наголосила, що насамперед Ізраїль цікавить економічні проекти, а також сфера охорони здоров’я.
Щодо останнього напрямку, то голова облдержадміністрації Микола Джига назвав його доречним, адже область потребує кваліфікованої консультативної допомоги щодо створення у Вінниці універсального медичного центру «Університетська клініка».
– Це питання реалістичне. Я буду сприяти, щоб вашим фахівцям надавали можливість переймати ізраїльські зразки створення таких клінік, – зазначила високоповажна гостя.
(До речі, на момент зустрічі влади області з послом вінницька делегація на чолі з 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном та ректором ВНМУ ім. Пирогова Василем Морозом перебувала в Ізраїлі, де вивчала технологію створення універсальних клінік).
Друге важливе для вінницького регіону питання, яке обговорили сторони – авіасполучення Вінниця-Тель-Авів. Керівники області та мер міста озвучили пропозицію щодо впровадження регулярних пасажирських рейсів до Ізраїлю, а також можливість вантажних перевезень із залученням аеропорту «Вінниця».
– Я підніму це питання перед ізраїльськими авіакомпаніями, але, чи будуть регулярні рейси, – вирішувати тільки їм. Це питання економічної доцільності. Що ж до чартерних перевезень, особливо за хасидською програмою, то вони однозначно будуть і ми їх розвиватимемо. Тим більше, що з лютого наступного року скасовується візовий режим між нашими країнами, – зауважила пані Посол.
Також Зіна Калай-Клайтман зазначила, що чекатиме від вінницької влади пропозицій щодо співпраці в агропромисловому комплексі.

Повернутись Створено: 15 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація