Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 15 грудня провели робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Зіною Калай-Клайтман.

Пані Посол вдруге у Вінниці, але з керівниками області зустрілася вперше.
– Найтепліше мене зустрічають у Вінниці. Сьогодні я хочу обговорити з вами можливості співпраці, якої до цього ще не було з вашим регіоном, – звернулася до керманичів Вінниччини Зіна Калай-Клайтман.
Посол наголосила, що насамперед Ізраїль цікавить економічні проекти, а також сфера охорони здоров’я.
Щодо останнього напрямку, то голова облдержадміністрації Микола Джига назвав його доречним, адже область потребує кваліфікованої консультативної допомоги щодо створення у Вінниці універсального медичного центру «Університетська клініка».
– Це питання реалістичне. Я буду сприяти, щоб вашим фахівцям надавали можливість переймати ізраїльські зразки створення таких клінік, – зазначила високоповажна гостя.
(До речі, на момент зустрічі влади області з послом вінницька делегація на чолі з 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном та ректором ВНМУ ім. Пирогова Василем Морозом перебувала в Ізраїлі, де вивчала технологію створення універсальних клінік).
Друге важливе для вінницького регіону питання, яке обговорили сторони – авіасполучення Вінниця-Тель-Авів. Керівники області та мер міста озвучили пропозицію щодо впровадження регулярних пасажирських рейсів до Ізраїлю, а також можливість вантажних перевезень із залученням аеропорту «Вінниця».
– Я підніму це питання перед ізраїльськими авіакомпаніями, але, чи будуть регулярні рейси, – вирішувати тільки їм. Це питання економічної доцільності. Що ж до чартерних перевезень, особливо за хасидською програмою, то вони однозначно будуть і ми їх розвиватимемо. Тим більше, що з лютого наступного року скасовується візовий режим між нашими країнами, – зауважила пані Посол.
Також Зіна Калай-Клайтман зазначила, що чекатиме від вінницької влади пропозицій щодо співпраці в агропромисловому комплексі.

Повернутись Створено: 15 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація