12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування підбиває підсумки

3 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу зустріч з виконавчим директором Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутатом обласної Ради Валерієм Рубаном. В ході зустрічі були підбиті підсумки діяльності Асоціації за минулий рік та окреслені перспективи на 2013 рік.

Кінець 2012 року став для Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування завершальним етапом свого становлення.
За словами виконавчого директора Валерія Рубана, на сьогодні Асоціація нараховує 373 члени – обласна, районні, міські, селищні та сільські ради. За 8 місяців діяльності Асоціації проведено 42 агітаційно-просвітницьких заходи. Серед них – зустрічі з активом у всіх районах області, засідання клубів міських і селищних голів, засідання клубу правових знань, а також навчальний проект з поглиблення вивчення англійської мови на базі загальноосвітніх шкіл Вінницького району із залученням волонтерів із США.
В ході зустрічі з першим заступником голови обласної Ради були також окреслені перспективи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на прийдешній рік.
– 2013 рік має стати роком розвитку Асоціації. Необхідно спланувати заходи і агітаційні, і організаційні, а також активну участь Асоціації у всеукраїнських та міжнародних проектах і грантах. Насамперед, поєднати свої зусилля із Всеукраїнським фондом підтримки розвитку місцевого самоврядування, аби залучити більше територіальних громад нашої області до участі у цих проектах, – наголосив Ігор Кревський.

Довідка: Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року і є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад. Асоціацію створено за фінансової підтримки, наданої Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012».


Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація