Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування підбиває підсумки

3 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу зустріч з виконавчим директором Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутатом обласної Ради Валерієм Рубаном. В ході зустрічі були підбиті підсумки діяльності Асоціації за минулий рік та окреслені перспективи на 2013 рік.

Кінець 2012 року став для Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування завершальним етапом свого становлення.
За словами виконавчого директора Валерія Рубана, на сьогодні Асоціація нараховує 373 члени – обласна, районні, міські, селищні та сільські ради. За 8 місяців діяльності Асоціації проведено 42 агітаційно-просвітницьких заходи. Серед них – зустрічі з активом у всіх районах області, засідання клубів міських і селищних голів, засідання клубу правових знань, а також навчальний проект з поглиблення вивчення англійської мови на базі загальноосвітніх шкіл Вінницького району із залученням волонтерів із США.
В ході зустрічі з першим заступником голови обласної Ради були також окреслені перспективи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на прийдешній рік.
– 2013 рік має стати роком розвитку Асоціації. Необхідно спланувати заходи і агітаційні, і організаційні, а також активну участь Асоціації у всеукраїнських та міжнародних проектах і грантах. Насамперед, поєднати свої зусилля із Всеукраїнським фондом підтримки розвитку місцевого самоврядування, аби залучити більше територіальних громад нашої області до участі у цих проектах, – наголосив Ігор Кревський.

Довідка: Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року і є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад. Асоціацію створено за фінансової підтримки, наданої Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012».


Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація