Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча зустріч Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування підбиває підсумки

3 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу зустріч з виконавчим директором Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутатом обласної Ради Валерієм Рубаном. В ході зустрічі були підбиті підсумки діяльності Асоціації за минулий рік та окреслені перспективи на 2013 рік.

Кінець 2012 року став для Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування завершальним етапом свого становлення.
За словами виконавчого директора Валерія Рубана, на сьогодні Асоціація нараховує 373 члени – обласна, районні, міські, селищні та сільські ради. За 8 місяців діяльності Асоціації проведено 42 агітаційно-просвітницьких заходи. Серед них – зустрічі з активом у всіх районах області, засідання клубів міських і селищних голів, засідання клубу правових знань, а також навчальний проект з поглиблення вивчення англійської мови на базі загальноосвітніх шкіл Вінницького району із залученням волонтерів із США.
В ході зустрічі з першим заступником голови обласної Ради були також окреслені перспективи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на прийдешній рік.
– 2013 рік має стати роком розвитку Асоціації. Необхідно спланувати заходи і агітаційні, і організаційні, а також активну участь Асоціації у всеукраїнських та міжнародних проектах і грантах. Насамперед, поєднати свої зусилля із Всеукраїнським фондом підтримки розвитку місцевого самоврядування, аби залучити більше територіальних громад нашої області до участі у цих проектах, – наголосив Ігор Кревський.

Довідка: Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року і є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад. Асоціацію створено за фінансової підтримки, наданої Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012».


Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1036

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація