21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робочий візит Роздрукувати

Підприємство «Дари ланів» бере курс на перспективу
2 липня голова обласної Ради відвідав Могилів-Подільський район, де оглянув виробничу базу приватного багатопрофільного виробничо-комерційного підприємства «Дари ланів». Сергій Татусяк ознайомився із цьогорічними садовими та городніми насадженнями, які займають площу 20 гектарів, та вирощуються за ізраїльськими технологіями.
Керівник підприємства, депутат Вінницької обласної Ради Олег Лантух розповів очільнику облради про перспективи застосування новітніх технологій у вітчизняному садівництві й городництві, а також під час переробки плодів. Зокрема, на сьогодні бізнесмен здійснює будівництво холодильного приміщення на 5 тис. тонн для зберігання овочів, фруктів та ягід.
Під час зустрічі Сергій Татусяк та Олег Лантух обговорили нагальні проблеми господарства «Дари ланів», шляхи їх вирішення, можливості залучення європейських інвестицій. Голова обласної Ради зауважив, що головна проблема переважної більшості сільськогосподарських та переробних підприємств – це відсутність коштів та сучасних технологій.
– Владі потрібно допомагати виробнику саме у цьому напрямі, адже головне ми маємо – працьовитих людей і найбагатшу землю, – зауважив С.Татусяк.
Сергій Татусяк наголосив, що обласна влада має твердий намір послабити адміністрування бізнесу на території краю та сприяти партнерським відносинам податкових служб і підприємців.
– Ми сьогодні побачили, що Олег Лантух прийшов в Могилів-Подільський район з серйозними інвестиціями і намірами. Про це свідчать ті проекти, які він тут розпочав. Ми як влада повинні створювати для таких інвесторів найкращі умови для діяльності, бо вони – наші наповнювачі бюджету, – наголосив голова облради.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1533

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація