21 вересня о 9.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 301) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.   21 вересня об 11.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Робочий візит Роздрукувати

Підприємство «Дари ланів» бере курс на перспективу
2 липня голова обласної Ради відвідав Могилів-Подільський район, де оглянув виробничу базу приватного багатопрофільного виробничо-комерційного підприємства «Дари ланів». Сергій Татусяк ознайомився із цьогорічними садовими та городніми насадженнями, які займають площу 20 гектарів, та вирощуються за ізраїльськими технологіями.
Керівник підприємства, депутат Вінницької обласної Ради Олег Лантух розповів очільнику облради про перспективи застосування новітніх технологій у вітчизняному садівництві й городництві, а також під час переробки плодів. Зокрема, на сьогодні бізнесмен здійснює будівництво холодильного приміщення на 5 тис. тонн для зберігання овочів, фруктів та ягід.
Під час зустрічі Сергій Татусяк та Олег Лантух обговорили нагальні проблеми господарства «Дари ланів», шляхи їх вирішення, можливості залучення європейських інвестицій. Голова обласної Ради зауважив, що головна проблема переважної більшості сільськогосподарських та переробних підприємств – це відсутність коштів та сучасних технологій.
– Владі потрібно допомагати виробнику саме у цьому напрямі, адже головне ми маємо – працьовитих людей і найбагатшу землю, – зауважив С.Татусяк.
Сергій Татусяк наголосив, що обласна влада має твердий намір послабити адміністрування бізнесу на території краю та сприяти партнерським відносинам податкових служб і підприємців.
– Ми сьогодні побачили, що Олег Лантух прийшов в Могилів-Подільський район з серйозними інвестиціями і намірами. Про це свідчать ті проекти, які він тут розпочав. Ми як влада повинні створювати для таких інвесторів найкращі умови для діяльності, бо вони – наші наповнювачі бюджету, – наголосив голова облради.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1674

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація