23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робочий візит Роздрукувати

Підприємство «Дари ланів» бере курс на перспективу
2 липня голова обласної Ради відвідав Могилів-Подільський район, де оглянув виробничу базу приватного багатопрофільного виробничо-комерційного підприємства «Дари ланів». Сергій Татусяк ознайомився із цьогорічними садовими та городніми насадженнями, які займають площу 20 гектарів, та вирощуються за ізраїльськими технологіями.
Керівник підприємства, депутат Вінницької обласної Ради Олег Лантух розповів очільнику облради про перспективи застосування новітніх технологій у вітчизняному садівництві й городництві, а також під час переробки плодів. Зокрема, на сьогодні бізнесмен здійснює будівництво холодильного приміщення на 5 тис. тонн для зберігання овочів, фруктів та ягід.
Під час зустрічі Сергій Татусяк та Олег Лантух обговорили нагальні проблеми господарства «Дари ланів», шляхи їх вирішення, можливості залучення європейських інвестицій. Голова обласної Ради зауважив, що головна проблема переважної більшості сільськогосподарських та переробних підприємств – це відсутність коштів та сучасних технологій.
– Владі потрібно допомагати виробнику саме у цьому напрямі, адже головне ми маємо – працьовитих людей і найбагатшу землю, – зауважив С.Татусяк.
Сергій Татусяк наголосив, що обласна влада має твердий намір послабити адміністрування бізнесу на території краю та сприяти партнерським відносинам податкових служб і підприємців.
– Ми сьогодні побачили, що Олег Лантух прийшов в Могилів-Подільський район з серйозними інвестиціями і намірами. Про це свідчать ті проекти, які він тут розпочав. Ми як влада повинні створювати для таких інвесторів найкращі умови для діяльності, бо вони – наші наповнювачі бюджету, – наголосив голова облради.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація