23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робочий візит Роздрукувати

Сергій Татусяк попрацював з депутатами Тепличчини

9 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні сесії Теплицької районної ради. Мета поїздки, за словами голови, «відчути дух» представницького органу влади району, а також поспілкуватися з колегами щодо питань, які важливі для району і області в цілому.

Головними питаннями, які розглядала райрада, були «Про стан законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Теплицького району», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2011 року», «Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки», «Про участь районної ради у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
Окрім питань порядку денного сесія прийняла кілька депутатських запитів. Зокрема, про будівництво продовольчого ринку у смт Теплик та про завершення газифікації села Соболівка.

Сприяти вирішенню озвучених питань районні депутати просили й голову обласної Ради.
Загалом розгляд питань відбувався у жвавій, більше політичній, аніж конструктивній, дискусії, в ході якої депутати іноді забували про регламент. Сергій Татусяк зауважив, що завжди вітає наявність різних точок зору на проблему, але якщо це не порушує загальноприйнятих норм.
− Я радий, що є дискусія, але вам потрібно відпрацювати технологічні моменти і дотримуватися регламенту. Ви маєте навчитися слухати один одного і давати продукт своєї роботи, бо інакше нас діти проклянуть, − звернувся Сергій Татусяк до теплицьких колег.
Як приклад голова навів роботу обласної Ради, депутати якої консолідуються заради вирішення важливих для регіону питань, залишаючи політичні переконання на опісля.
Також у своєму виступі на сесії Сергій Пилипович зупинився на трьох стратегічних для Вінниччини питаннях: впровадження адміністративно-територіальної реформи, здійснення експерименту в галузі охорони здоров’я та створення стратегії розвитку територіальних громад області до 2020 року.


Повернутись Створено: 10 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація