Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робочий візит Роздрукувати

Сергій Татусяк попрацював з депутатами Тепличчини

9 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні сесії Теплицької районної ради. Мета поїздки, за словами голови, «відчути дух» представницького органу влади району, а також поспілкуватися з колегами щодо питань, які важливі для району і області в цілому.

Головними питаннями, які розглядала райрада, були «Про стан законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Теплицького району», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2011 року», «Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки», «Про участь районної ради у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
Окрім питань порядку денного сесія прийняла кілька депутатських запитів. Зокрема, про будівництво продовольчого ринку у смт Теплик та про завершення газифікації села Соболівка.

Сприяти вирішенню озвучених питань районні депутати просили й голову обласної Ради.
Загалом розгляд питань відбувався у жвавій, більше політичній, аніж конструктивній, дискусії, в ході якої депутати іноді забували про регламент. Сергій Татусяк зауважив, що завжди вітає наявність різних точок зору на проблему, але якщо це не порушує загальноприйнятих норм.
− Я радий, що є дискусія, але вам потрібно відпрацювати технологічні моменти і дотримуватися регламенту. Ви маєте навчитися слухати один одного і давати продукт своєї роботи, бо інакше нас діти проклянуть, − звернувся Сергій Татусяк до теплицьких колег.
Як приклад голова навів роботу обласної Ради, депутати якої консолідуються заради вирішення важливих для регіону питань, залишаючи політичні переконання на опісля.
Також у своєму виступі на сесії Сергій Пилипович зупинився на трьох стратегічних для Вінниччини питаннях: впровадження адміністративно-територіальної реформи, здійснення експерименту в галузі охорони здоров’я та створення стратегії розвитку територіальних громад області до 2020 року.


Повернутись Створено: 10 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація