Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робочий візит Роздрукувати

Сергій Татусяк перебуває на всеукраїнських заходах у Сумах

Сьогодні, 15 травня, голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь у Першій практичній конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства» у м.Сумах. Захід проводиться з ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад, Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради при партнерстві компанії ConferenceHouse.

Мета зібрання – продемонструвати перспективність використання механізмів державно-приватного партнерства в ЖКГ України і обговорити умови, необхідні для реалізації таких проектів, дати учасникам чітке розуміння сутності ДПП та його перспектив застосування в галузі, показати існуючий досвід реалізації проектів ДПП, зібрати кращі експертні думки і виробити ініціативи, в тому числі законодавчі, здатні стимулювати розвиток таких проектів.
До участі в конференції запрошені представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови обласних рад, заступники голів облдержадміністрації, які відповідають за житлово-комунальний сектор, міські голови міст обласних центрів України, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови Сумської області, представники окремих комунальних підприємств, керівники комерційних підприємств, що працюють у галузі ЖКГ, банків, інвестиційних, консалтингових і юридичних компаній, галузеві експерти та консультанти.

Також цього дня Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації, де він очолює комісію з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Правління планує розглянути питання про затвердження Положення про Центр сприяння забезпечення сталого територіального розвитку та про пропозиції Асоціації щодо внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.
Крім того у порядку денному зазначено проведення «круглого столу» щодо обговорення проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення».

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація