23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робочий візит Роздрукувати

Сергій Татусяк перебуває на всеукраїнських заходах у Сумах

Сьогодні, 15 травня, голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь у Першій практичній конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства» у м.Сумах. Захід проводиться з ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад, Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради при партнерстві компанії ConferenceHouse.

Мета зібрання – продемонструвати перспективність використання механізмів державно-приватного партнерства в ЖКГ України і обговорити умови, необхідні для реалізації таких проектів, дати учасникам чітке розуміння сутності ДПП та його перспектив застосування в галузі, показати існуючий досвід реалізації проектів ДПП, зібрати кращі експертні думки і виробити ініціативи, в тому числі законодавчі, здатні стимулювати розвиток таких проектів.
До участі в конференції запрошені представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови обласних рад, заступники голів облдержадміністрації, які відповідають за житлово-комунальний сектор, міські голови міст обласних центрів України, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови Сумської області, представники окремих комунальних підприємств, керівники комерційних підприємств, що працюють у галузі ЖКГ, банків, інвестиційних, консалтингових і юридичних компаній, галузеві експерти та консультанти.

Також цього дня Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації, де він очолює комісію з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Правління планує розглянути питання про затвердження Положення про Центр сприяння забезпечення сталого територіального розвитку та про пропозиції Асоціації щодо внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.
Крім того у порядку денному зазначено проведення «круглого столу» щодо обговорення проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення».

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація