Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робочий візит Роздрукувати

Сергій Татусяк перебуває на всеукраїнських заходах у Сумах

Сьогодні, 15 травня, голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь у Першій практичній конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства» у м.Сумах. Захід проводиться з ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад, Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради при партнерстві компанії ConferenceHouse.

Мета зібрання – продемонструвати перспективність використання механізмів державно-приватного партнерства в ЖКГ України і обговорити умови, необхідні для реалізації таких проектів, дати учасникам чітке розуміння сутності ДПП та його перспектив застосування в галузі, показати існуючий досвід реалізації проектів ДПП, зібрати кращі експертні думки і виробити ініціативи, в тому числі законодавчі, здатні стимулювати розвиток таких проектів.
До участі в конференції запрошені представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови обласних рад, заступники голів облдержадміністрації, які відповідають за житлово-комунальний сектор, міські голови міст обласних центрів України, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови Сумської області, представники окремих комунальних підприємств, керівники комерційних підприємств, що працюють у галузі ЖКГ, банків, інвестиційних, консалтингових і юридичних компаній, галузеві експерти та консультанти.

Також цього дня Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації, де він очолює комісію з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Правління планує розглянути питання про затвердження Положення про Центр сприяння забезпечення сталого територіального розвитку та про пропозиції Асоціації щодо внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.
Крім того у порядку денному зазначено проведення «круглого столу» щодо обговорення проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення».

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація