Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» Роздрукувати

23 лютого перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в робочій зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» з питань реалізації на території Вінницької області проекту, спрямованого на запровадження моделі поліцейської діяльності побудованої на засадах взаємодії та партнерства поліції та громади. В ході зустрічі відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією в особі голови ОДА Валерія Коровія та заступником виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тарасом Качкою.

В робочій зустрічі також взяли участь: перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови – Сергій Тимощук, заступник начальника ГУНП у Вінницькій області – Олександр Глянько, директор Депаратаменту цивільного захисту облдержадміністрації – Юрій Мельник та представники Міжнародного фонду «Відродження».

Голова ОДА Валерій Коровій виступив з вітальним словом та зауважив, що співпраця з Міжнародним фондом «Відродження», який є проєвропейською та ринково орієнтованою організацією, є важливою для Вінницької області, а запровадження подібних проектів є надзвичайно актуальним в нинішній час.

Директор програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» - Роман Романов зауважив, що поліція створена в першу чергу для швидкого реагування на виклики, але пріоритетним є мінімізація кількості викликів шляхом системної роботи з громадою та можливість впливу з точки зору превенції.

Заступник виконавчого директора – Тарас Качка повідомив, що Програма запроваджується на території мікрорайону «Вишенька» у м. Вінниця та у м. Бар, де також буде проводитись опитування населення щодо роботи поліції. Крім того, в рамках Програми планується впровадження комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного офіцера поліції» та створення консультативно-тренінгових центрів.

Перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала представникам Міжнародного фонду «Відродження» за плідну співпрацю та висловила сподівання, що Вінницька область стане прикладом в сфері охорони правопорядку не лише для інших міст України, але й для усієї Європи.

Довідка: Міжнародний фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джордем Соросом. Завдяки зусиллям фонду в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання, що дозволило подолати корупцію при вступі до вищих навчальних закладів. Фонд сприяв першим професійним об’єднанням журналістів в Україні, руху проти цензури у ЗМІ та розвитку журналістських розслідувань. Фонд підтримав становлення незалежного екзит-полу, який став дієвим засобом громадського контролю за результатами виборів.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд "Відродження" надав неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам і видавництвам грантів на суму понад 110 мільйонів доларів США.

 

            

Повернутись Створено: 24 лютого 2016 року, 10:47 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація