12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» Роздрукувати

23 лютого перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в робочій зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» з питань реалізації на території Вінницької області проекту, спрямованого на запровадження моделі поліцейської діяльності побудованої на засадах взаємодії та партнерства поліції та громади. В ході зустрічі відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією в особі голови ОДА Валерія Коровія та заступником виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тарасом Качкою.

В робочій зустрічі також взяли участь: перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови – Сергій Тимощук, заступник начальника ГУНП у Вінницькій області – Олександр Глянько, директор Депаратаменту цивільного захисту облдержадміністрації – Юрій Мельник та представники Міжнародного фонду «Відродження».

Голова ОДА Валерій Коровій виступив з вітальним словом та зауважив, що співпраця з Міжнародним фондом «Відродження», який є проєвропейською та ринково орієнтованою організацією, є важливою для Вінницької області, а запровадження подібних проектів є надзвичайно актуальним в нинішній час.

Директор програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» - Роман Романов зауважив, що поліція створена в першу чергу для швидкого реагування на виклики, але пріоритетним є мінімізація кількості викликів шляхом системної роботи з громадою та можливість впливу з точки зору превенції.

Заступник виконавчого директора – Тарас Качка повідомив, що Програма запроваджується на території мікрорайону «Вишенька» у м. Вінниця та у м. Бар, де також буде проводитись опитування населення щодо роботи поліції. Крім того, в рамках Програми планується впровадження комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного офіцера поліції» та створення консультативно-тренінгових центрів.

Перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала представникам Міжнародного фонду «Відродження» за плідну співпрацю та висловила сподівання, що Вінницька область стане прикладом в сфері охорони правопорядку не лише для інших міст України, але й для усієї Європи.

Довідка: Міжнародний фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джордем Соросом. Завдяки зусиллям фонду в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання, що дозволило подолати корупцію при вступі до вищих навчальних закладів. Фонд сприяв першим професійним об’єднанням журналістів в Україні, руху проти цензури у ЗМІ та розвитку журналістських розслідувань. Фонд підтримав становлення незалежного екзит-полу, який став дієвим засобом громадського контролю за результатами виборів.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд "Відродження" надав неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам і видавництвам грантів на суму понад 110 мільйонів доларів США.

 

            

Повернутись Створено: 24 лютого 2016 року, 10:47 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація