23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» Роздрукувати

23 лютого перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в робочій зустрічі із представниками Міжнародного фонду «Відродження» з питань реалізації на території Вінницької області проекту, спрямованого на запровадження моделі поліцейської діяльності побудованої на засадах взаємодії та партнерства поліції та громади. В ході зустрічі відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією в особі голови ОДА Валерія Коровія та заступником виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тарасом Качкою.

В робочій зустрічі також взяли участь: перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови – Сергій Тимощук, заступник начальника ГУНП у Вінницькій області – Олександр Глянько, директор Депаратаменту цивільного захисту облдержадміністрації – Юрій Мельник та представники Міжнародного фонду «Відродження».

Голова ОДА Валерій Коровій виступив з вітальним словом та зауважив, що співпраця з Міжнародним фондом «Відродження», який є проєвропейською та ринково орієнтованою організацією, є важливою для Вінницької області, а запровадження подібних проектів є надзвичайно актуальним в нинішній час.

Директор програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» - Роман Романов зауважив, що поліція створена в першу чергу для швидкого реагування на виклики, але пріоритетним є мінімізація кількості викликів шляхом системної роботи з громадою та можливість впливу з точки зору превенції.

Заступник виконавчого директора – Тарас Качка повідомив, що Програма запроваджується на території мікрорайону «Вишенька» у м. Вінниця та у м. Бар, де також буде проводитись опитування населення щодо роботи поліції. Крім того, в рамках Програми планується впровадження комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного офіцера поліції» та створення консультативно-тренінгових центрів.

Перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала представникам Міжнародного фонду «Відродження» за плідну співпрацю та висловила сподівання, що Вінницька область стане прикладом в сфері охорони правопорядку не лише для інших міст України, але й для усієї Європи.

Довідка: Міжнародний фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джордем Соросом. Завдяки зусиллям фонду в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання, що дозволило подолати корупцію при вступі до вищих навчальних закладів. Фонд сприяв першим професійним об’єднанням журналістів в Україні, руху проти цензури у ЗМІ та розвитку журналістських розслідувань. Фонд підтримав становлення незалежного екзит-полу, який став дієвим засобом громадського контролю за результатами виборів.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд "Відродження" надав неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам і видавництвам грантів на суму понад 110 мільйонів доларів США.

 

            

Повернутись Створено: 24 лютого 2016 року, 10:47 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація