9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робота комісій Роздрукувати

Освітяни розробили три нових програми

Постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки винесли на розгляд сесії 3 нових програми: «Обласна цільова соціальна програма розвитку позашкільної освіти на період до 2014р.», «Обласна комплексна Програма «Сільська школа» на 2011-2015 роки» та «Регіональна програма підготовки кваліфікованих робітників на 2011-2015 роки».

Питання про винесення програм на розгляд президії обласної Ради, а згодом і сесії комісія прийняла 17 лютого на своєму черговому засіданні. Окрім членів комісії під головуванням Інни Цимбал до обговорення програм були запрошенні заступник голови облради Юрій Медведєв, начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, його заступники Олена Чорна та Андрій Лисак, начальники відділів управління Тетяна Лісогурська та Валерій Бачинський.
Представники управління презентували зазначенні програми, наголосивши на їхній необхідності для галузі освіти області. Окрім того, Ігор Івасюк підкреслив, що саме ці програми з-поміж тих, які приймала рада минулого скликання, були найбільш реальними і виконувалися практично в повній мірі.
– Ми розуміємо, що ці програми не вирішать тотально всі існуючі проблеми, але вони значно наблизять нас до потреби, до результату, – зазначив Ігор Івасюк.
Усі три обласні програми розроблені в рамках запровадження відповідних державних програм. На сьогодні вони мають експертні висновки управління економіки та управління фінансів облдержадміністрації.

Також комісія прийняла звернення управління освіти й науки до голови обласної Ради щодо збільшення числа шкільних автобусів за кошти державного бюджету у заклади освіти області.
Освітяни просять Сергія Татусяка сприяти на рівні центральних органів влади вирішенню питання закупівлі шкільних автобусів за державний кошт. Проблема в тому, що в області не має відповідної програми, а відтак і коштів на придбання цього виду транспорту.
Як повідомила голова комісії Інна Цимбал, відповідне звернення щодо зазначеного питання буде направлене також у профільний комітет Верховної Ради.
– У нас з комітетом склалася гарна співпраця, і це дає нам сподівання на позитивний результат щодо нашого прохання, – зазначила Інна Цимбал.

По звершенню засідання комісії Юрій Медведєв подякував управлінню освіти й науки за плідну співпрацю з обласною Радою.
– Хочу відзначити чітку й організовану роботу управління. Ваша робота – взірець співпраці обласної ради й облдержадміністрації, – наголосив заступник голови.

 

Повернутись Створено: 17 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1036

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація