Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Робота постійних комісій Роздрукувати

Депутати обласної Ради обговорили звіт губернатора

28 вересня голови постійних комісій облради на чолі з першим заступником голови Ігорем Кревським та за участю начальників управлінь облдержадміністрації провели спільне засідання. На порядку денному стояло питання «Про обговорення звіту голови обласної державної адміністрації Джиги М.В. щодо здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Сам губернатор звітуватиме перед депутатами 28 жовтня, на черговій сесії облради.

Основні тези майбутнього звіту голови ОДА озвучив його заступник Володимир Барецький. Він поінформував про основні показники соціально-економічної ситуації в області за 9 місяців поточного року. Зокрема, наголосив, що пріоритетом економічного розвитку регіону є розширення споживчого ринку, а саме: реалізація продукції вітчизняного виробництва та місцевих товаровиробників.
– В області на сьогодні реалізовується 57 інвестиційних проекти, загальною вартістю понад 18 млрд. грн., – додав В.Барецький.
Він також наголосив, що облдержадміністрація змінила підходи до розвитку галузі охорони здоров’я, оскільки здійснює реалізацію державного пілотного проекту з реформування галузі.
– Ми маємо позитиви від реформи. Окрім того, що для районів закуплено автомобілі швидкої допомоги, відремонтовані ФАПи та амбулаторії, наступного року на пілотні області в держбюджеті передбачено 200 млн. грн. Ці кошти підуть на первинну ланку медицини, тобто у села, – зауважив Володимир Барецький.
По завершенні виступу заступника голови ОДА відбулося обговорення майбутнього звіту губернатора. Депутати цікавилися діями виконавчої влади щодо покращення екологічної ситуації в області, енергозбереження, медицини тощо.

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація