Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота постійних комісій Роздрукувати

Депутати обласної Ради обговорили звіт губернатора

28 вересня голови постійних комісій облради на чолі з першим заступником голови Ігорем Кревським та за участю начальників управлінь облдержадміністрації провели спільне засідання. На порядку денному стояло питання «Про обговорення звіту голови обласної державної адміністрації Джиги М.В. щодо здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Сам губернатор звітуватиме перед депутатами 28 жовтня, на черговій сесії облради.

Основні тези майбутнього звіту голови ОДА озвучив його заступник Володимир Барецький. Він поінформував про основні показники соціально-економічної ситуації в області за 9 місяців поточного року. Зокрема, наголосив, що пріоритетом економічного розвитку регіону є розширення споживчого ринку, а саме: реалізація продукції вітчизняного виробництва та місцевих товаровиробників.
– В області на сьогодні реалізовується 57 інвестиційних проекти, загальною вартістю понад 18 млрд. грн., – додав В.Барецький.
Він також наголосив, що облдержадміністрація змінила підходи до розвитку галузі охорони здоров’я, оскільки здійснює реалізацію державного пілотного проекту з реформування галузі.
– Ми маємо позитиви від реформи. Окрім того, що для районів закуплено автомобілі швидкої допомоги, відремонтовані ФАПи та амбулаторії, наступного року на пілотні області в держбюджеті передбачено 200 млн. грн. Ці кошти підуть на первинну ланку медицини, тобто у села, – зауважив Володимир Барецький.
По завершенні виступу заступника голови ОДА відбулося обговорення майбутнього звіту губернатора. Депутати цікавилися діями виконавчої влади щодо покращення екологічної ситуації в області, енергозбереження, медицини тощо.

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація