21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робота постійних комісій Роздрукувати

Депутати обласної Ради обговорили звіт губернатора

28 вересня голови постійних комісій облради на чолі з першим заступником голови Ігорем Кревським та за участю начальників управлінь облдержадміністрації провели спільне засідання. На порядку денному стояло питання «Про обговорення звіту голови обласної державної адміністрації Джиги М.В. щодо здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Сам губернатор звітуватиме перед депутатами 28 жовтня, на черговій сесії облради.

Основні тези майбутнього звіту голови ОДА озвучив його заступник Володимир Барецький. Він поінформував про основні показники соціально-економічної ситуації в області за 9 місяців поточного року. Зокрема, наголосив, що пріоритетом економічного розвитку регіону є розширення споживчого ринку, а саме: реалізація продукції вітчизняного виробництва та місцевих товаровиробників.
– В області на сьогодні реалізовується 57 інвестиційних проекти, загальною вартістю понад 18 млрд. грн., – додав В.Барецький.
Він також наголосив, що облдержадміністрація змінила підходи до розвитку галузі охорони здоров’я, оскільки здійснює реалізацію державного пілотного проекту з реформування галузі.
– Ми маємо позитиви від реформи. Окрім того, що для районів закуплено автомобілі швидкої допомоги, відремонтовані ФАПи та амбулаторії, наступного року на пілотні області в держбюджеті передбачено 200 млн. грн. Ці кошти підуть на первинну ланку медицини, тобто у села, – зауважив Володимир Барецький.
По завершенні виступу заступника голови ОДА відбулося обговорення майбутнього звіту губернатора. Депутати цікавилися діями виконавчої влади щодо покращення екологічної ситуації в області, енергозбереження, медицини тощо.

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація