Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робота президії обласної Ради вкотре була заблокована окремими депутатами Роздрукувати

25 листопада було заплановано засідання президії обласної Ради, на якому мали розглянути важливі питання порядку денного засідання 28-ої позачергової сесії обласної Ради, що має відбутися 27 листопада 2014 року. Проте, засідання президії обласної Ради вже вдруге за цей місяць, було зірвано через неявку окремих членів президії – депутатів обласної Ради.

Присутній під час зібрання членів президії був голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, деякі керівники фракцій, депутатських груп та постійних комісій обласної Ради. На засіданні президії мали розглянути питання: про переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів області, про дострокове припинення повноважень 6-ти депутатів обласної Ради у зв’язку із обранням їх народними депутатами України, перерозподіл коштів обласного бюджету, в тому числі і на заклади соціальної сфери, а також затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що окремі депутати підривають довіру до органу місцевого самоврядування області і шкодять інтересам громади Вінниччини:

- Деякі депутати належним чином не виконують свої обов’язки. Вважаю, що можна було б мінімізувати кількість засідань сесій із розгляду кадрових питань, адже проведення засідань сесії обласної Ради – це витрата бюджетних коштів і людського часу. Дехто заявляв про те, що варто скоротити посаду заступника голови обласної Ради, щоб скерувати ці кошти на потребу бійців в зоні АТО. А зараз ми є свідками цинізму таких заяв, бо сьогодні депутати ігнорують виконання своїх прямих обов’язків перед громадою області, - сказав Сергій Свитко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що в зв’язку із відсутністю кворуму на засіданні президії, скличе наступне засідання президії 27 листопада цього року  перед засіданням 28-ої позачергової сесії обласної Ради, щоб повернутися до зазначених вище питань.

Повернутись Створено: 26 листопада 2014 року, 11:39 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація