Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робота президії обласної Ради вкотре була заблокована окремими депутатами Роздрукувати

25 листопада було заплановано засідання президії обласної Ради, на якому мали розглянути важливі питання порядку денного засідання 28-ої позачергової сесії обласної Ради, що має відбутися 27 листопада 2014 року. Проте, засідання президії обласної Ради вже вдруге за цей місяць, було зірвано через неявку окремих членів президії – депутатів обласної Ради.

Присутній під час зібрання членів президії був голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, деякі керівники фракцій, депутатських груп та постійних комісій обласної Ради. На засіданні президії мали розглянути питання: про переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів області, про дострокове припинення повноважень 6-ти депутатів обласної Ради у зв’язку із обранням їх народними депутатами України, перерозподіл коштів обласного бюджету, в тому числі і на заклади соціальної сфери, а також затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що окремі депутати підривають довіру до органу місцевого самоврядування області і шкодять інтересам громади Вінниччини:

- Деякі депутати належним чином не виконують свої обов’язки. Вважаю, що можна було б мінімізувати кількість засідань сесій із розгляду кадрових питань, адже проведення засідань сесії обласної Ради – це витрата бюджетних коштів і людського часу. Дехто заявляв про те, що варто скоротити посаду заступника голови обласної Ради, щоб скерувати ці кошти на потребу бійців в зоні АТО. А зараз ми є свідками цинізму таких заяв, бо сьогодні депутати ігнорують виконання своїх прямих обов’язків перед громадою області, - сказав Сергій Свитко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що в зв’язку із відсутністю кворуму на засіданні президії, скличе наступне засідання президії 27 листопада цього року  перед засіданням 28-ої позачергової сесії обласної Ради, щоб повернутися до зазначених вище питань.

Повернутись Створено: 26 листопада 2014 року, 11:39 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація