23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота президії обласної Ради вкотре була заблокована окремими депутатами Роздрукувати

25 листопада було заплановано засідання президії обласної Ради, на якому мали розглянути важливі питання порядку денного засідання 28-ої позачергової сесії обласної Ради, що має відбутися 27 листопада 2014 року. Проте, засідання президії обласної Ради вже вдруге за цей місяць, було зірвано через неявку окремих членів президії – депутатів обласної Ради.

Присутній під час зібрання членів президії був голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, деякі керівники фракцій, депутатських груп та постійних комісій обласної Ради. На засіданні президії мали розглянути питання: про переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів області, про дострокове припинення повноважень 6-ти депутатів обласної Ради у зв’язку із обранням їх народними депутатами України, перерозподіл коштів обласного бюджету, в тому числі і на заклади соціальної сфери, а також затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що окремі депутати підривають довіру до органу місцевого самоврядування області і шкодять інтересам громади Вінниччини:

- Деякі депутати належним чином не виконують свої обов’язки. Вважаю, що можна було б мінімізувати кількість засідань сесій із розгляду кадрових питань, адже проведення засідань сесії обласної Ради – це витрата бюджетних коштів і людського часу. Дехто заявляв про те, що варто скоротити посаду заступника голови обласної Ради, щоб скерувати ці кошти на потребу бійців в зоні АТО. А зараз ми є свідками цинізму таких заяв, бо сьогодні депутати ігнорують виконання своїх прямих обов’язків перед громадою області, - сказав Сергій Свитко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що в зв’язку із відсутністю кворуму на засіданні президії, скличе наступне засідання президії 27 листопада цього року  перед засіданням 28-ої позачергової сесії обласної Ради, щоб повернутися до зазначених вище питань.

Повернутись Створено: 26 листопада 2014 року, 11:39 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація