Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк відзначив потенціал міжнародної співпраці громад Хмільниччини Роздрукувати

Тривають співбесіди очільників районів, міст, сіл Вінниччини із керівництвом області щодо результатів роботи у І кварталі 2013 року. 1 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслуховували звіти голови Хмільницької райдержадміністрації Олега Томашука та Хмільницького міського голови Василя Грушка.

Традиційно Сергій Татусяк наголосив представникам органів самоврядування району про активізацію роботи над стратегіями розвитку громад до 2020 року та їхній участі у грантових програмах. Голова облради зауважив, що Хмільницький район – серед тих районів, які активно працюють з іноземними партнерами. Зокрема, місто Хмільник має 10-річну історію партнерських відносин із містом Буско-Здруй Свєнтокшиського воєводства та містами Щавниця і Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща. 
– Ви маєте гарний досвід співпраці з поляками, в тому числі в питанні реалізації спільних проектів. Я прошу активізувати цю роботу на рівні сільських територіальних громад району. Використовуйте досвід грантової діяльності своїх партнерів, адаптовуйте їхні проекти до наших програм і отримуйте додаткові кошти на розвиток, – закликав С.Татусяк.

Голова додав, що територіальні громади Вінниччини мають гарний кадровий та людський потенціал, який вони не використовують та не розвивають. Зокрема, С.Татусяк закликав сільських голів долучати до роботи органів самоврядування місцеву інтелігенцію (лікарів, вчителів, працівників культури) та громадських активістів. 

– Жодне рішення, яке стосується життя громади, не повинне прийматися без участі педагогічних, медичних, соціальних працівників. Без обговорення цього питання з жителями громади, – підкреслив голова обласної Ради. 
Також С.Татусяк нагадав, що в області триває місячник благоустрою територій. Відтак, кожна громада має забезпечити виконання першочергових заходів в рамках місячника. 
Очільники ж району пріоритетно звітували про галузі охорони здоров’я, освіти та сферу АПК. Зокрема, була відзначена позитивна динаміка робіт з облаштування та капітальних ремонтів медичних закладів краю. На завершення усіх необхідних робіт в цих закладах до кінця поточного року буде спрямовано 1 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:21 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація