Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк відзначив потенціал міжнародної співпраці громад Хмільниччини Роздрукувати

Тривають співбесіди очільників районів, міст, сіл Вінниччини із керівництвом області щодо результатів роботи у І кварталі 2013 року. 1 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслуховували звіти голови Хмільницької райдержадміністрації Олега Томашука та Хмільницького міського голови Василя Грушка.

Традиційно Сергій Татусяк наголосив представникам органів самоврядування району про активізацію роботи над стратегіями розвитку громад до 2020 року та їхній участі у грантових програмах. Голова облради зауважив, що Хмільницький район – серед тих районів, які активно працюють з іноземними партнерами. Зокрема, місто Хмільник має 10-річну історію партнерських відносин із містом Буско-Здруй Свєнтокшиського воєводства та містами Щавниця і Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща. 
– Ви маєте гарний досвід співпраці з поляками, в тому числі в питанні реалізації спільних проектів. Я прошу активізувати цю роботу на рівні сільських територіальних громад району. Використовуйте досвід грантової діяльності своїх партнерів, адаптовуйте їхні проекти до наших програм і отримуйте додаткові кошти на розвиток, – закликав С.Татусяк.

Голова додав, що територіальні громади Вінниччини мають гарний кадровий та людський потенціал, який вони не використовують та не розвивають. Зокрема, С.Татусяк закликав сільських голів долучати до роботи органів самоврядування місцеву інтелігенцію (лікарів, вчителів, працівників культури) та громадських активістів. 

– Жодне рішення, яке стосується життя громади, не повинне прийматися без участі педагогічних, медичних, соціальних працівників. Без обговорення цього питання з жителями громади, – підкреслив голова обласної Ради. 
Також С.Татусяк нагадав, що в області триває місячник благоустрою територій. Відтак, кожна громада має забезпечити виконання першочергових заходів в рамках місячника. 
Очільники ж району пріоритетно звітували про галузі охорони здоров’я, освіти та сферу АПК. Зокрема, була відзначена позитивна динаміка робіт з облаштування та капітальних ремонтів медичних закладів краю. На завершення усіх необхідних робіт в цих закладах до кінця поточного року буде спрямовано 1 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:21 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація