Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робота в громадах Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Калинівський район – зразок ефективної роботи територіальних громад»

6 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів нараду із сільськими головами Калинівського району. Тема зустрічі стосувалася Стратегії розвитку територіальних громада до 2020 року. Сільські голови ділилися досвідом напрацювань своїх громад. З-поміж 28 сільських рад найактивнішими було названо Іванівську, Комунарівську, Заливанщинську, Черепашинецьку.

Так, Іванівський сільський голова Віктор Онофрійчук зауважив, що громада села зажила по-новому зі створенням громадської організації «Громадська ініціатива». За допомогою її активістів Іванів виграв конкурси проектів DESPRO та обласної Ради. Завдяки фінансуванню з фонду останнього, громада відродила багаторічну традицію, але забуту останнім часом, – виставку-фестиваль «Янівський базар».
– Відродити цю культурно-історичну спадщину вирішили самі мешканці громади. Вони визначили пріоритет: село, завдяки своїй багатій історії та природним ресурсам, має розвиватися туристично. Цей напрямок як головний ми також вписали у стратегію розвитку нашої громади, – розповів Віктор Онофрійчук.
Комунарівський сільський голова Галина Фурман підтримує позицію свого колеги, що сучасна сільська громада може повноцінно розвиватися тільки завдяки позабюджетним надходженням.
– Цього року ми написали 8 проектів на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, 4 проекти – на всеукраїнський. Раніше виграли проект DESPRO і проклали 12,5 км водогону. Зараз чекаємо комп’ютерів та Інтернет по програмі «Бібліоміст», в якій ми брали участь ще з 4-ма громадами, – поінформувала Галина Фурман.

Голова Калинівської райдержадміністрації Василь Поліщук, який був присутній на нараді разом з головою районної ради Юрієм Браніцьким, назвав сільських голів Калинівщини елітою району.
– Є такі голови, що не вилазять з мого кабінету – добиваються вирішення питань. Їх хочеться не тільки похвалити за активність, а й максимально допомогти. Їх хочеться «на руках носити», – емоційно, але щиро, говорить про колег Василь Поліщук.
Голова облради Сергій Татусяк зазначив, що висока оцінка діяльності Калинівського району – це загальний спільний висновок обласної Ради, облдержадміністрації та її профільних управлінь.
– Калинівський район – це зразок ефективної роботи територіальних громад, в тому числі і щодо напрацювання на сьогоднішній день стратегії розвитку-2020. Якби всі райони області так ефективно працювали, ми б вже були на іншій стадії нашої роботи, – зауважив С.Татусяк.
Також голова облради поінформував колег про результати загальнообласної роботи над Стратегією-2020. Він закликав на останньому етапі її напрацювання на рівні сільських громад, перед затвердженням на сесіях, обов’яково залучити освітян та студентів, які навчаються у Вінницьких вишах і колегіально напрацювали свої пропозиції щодо формування документа.

 

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація