23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота в громадах Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Калинівський район – зразок ефективної роботи територіальних громад»

6 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів нараду із сільськими головами Калинівського району. Тема зустрічі стосувалася Стратегії розвитку територіальних громада до 2020 року. Сільські голови ділилися досвідом напрацювань своїх громад. З-поміж 28 сільських рад найактивнішими було названо Іванівську, Комунарівську, Заливанщинську, Черепашинецьку.

Так, Іванівський сільський голова Віктор Онофрійчук зауважив, що громада села зажила по-новому зі створенням громадської організації «Громадська ініціатива». За допомогою її активістів Іванів виграв конкурси проектів DESPRO та обласної Ради. Завдяки фінансуванню з фонду останнього, громада відродила багаторічну традицію, але забуту останнім часом, – виставку-фестиваль «Янівський базар».
– Відродити цю культурно-історичну спадщину вирішили самі мешканці громади. Вони визначили пріоритет: село, завдяки своїй багатій історії та природним ресурсам, має розвиватися туристично. Цей напрямок як головний ми також вписали у стратегію розвитку нашої громади, – розповів Віктор Онофрійчук.
Комунарівський сільський голова Галина Фурман підтримує позицію свого колеги, що сучасна сільська громада може повноцінно розвиватися тільки завдяки позабюджетним надходженням.
– Цього року ми написали 8 проектів на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, 4 проекти – на всеукраїнський. Раніше виграли проект DESPRO і проклали 12,5 км водогону. Зараз чекаємо комп’ютерів та Інтернет по програмі «Бібліоміст», в якій ми брали участь ще з 4-ма громадами, – поінформувала Галина Фурман.

Голова Калинівської райдержадміністрації Василь Поліщук, який був присутній на нараді разом з головою районної ради Юрієм Браніцьким, назвав сільських голів Калинівщини елітою району.
– Є такі голови, що не вилазять з мого кабінету – добиваються вирішення питань. Їх хочеться не тільки похвалити за активність, а й максимально допомогти. Їх хочеться «на руках носити», – емоційно, але щиро, говорить про колег Василь Поліщук.
Голова облради Сергій Татусяк зазначив, що висока оцінка діяльності Калинівського району – це загальний спільний висновок обласної Ради, облдержадміністрації та її профільних управлінь.
– Калинівський район – це зразок ефективної роботи територіальних громад, в тому числі і щодо напрацювання на сьогоднішній день стратегії розвитку-2020. Якби всі райони області так ефективно працювали, ми б вже були на іншій стадії нашої роботи, – зауважив С.Татусяк.
Також голова облради поінформував колег про результати загальнообласної роботи над Стратегією-2020. Він закликав на останньому етапі її напрацювання на рівні сільських громад, перед затвердженням на сесіях, обов’яково залучити освітян та студентів, які навчаються у Вінницьких вишах і колегіально напрацювали свої пропозиції щодо формування документа.

 

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація