Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з громадянами Роздрукувати

За допомогою до обласної Ради звернулися 640 разів

16 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив черговий особистий прийом громадян. На відміну від попередніх прийомів, де в основному порушувалися земельні питання, матеріальної та медичної допомоги, цього разу більша частина стосувалася культурної сфери життя. А саме: видавництва книг (3 звернення) та запровадження Почесної відзнаки «Чорнобильська пошана Вінниччини».

Загалом за рік роботи головою обласної Ради та заступниками на особистих прийомах громадян було розглянуто 222 звернення.
Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (162 звернень). Серед основних: надання матеріальної допомоги, отримання пільгового автотранспорту, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат. Відтак, для вирішення питання про сприяння соціально незахищеним верствам населення, керівництвом обласної Ради надано матеріальну допомогу на суму понад 60 тис. грн. Загалом з цією метою із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на суму 700 тис. грн.
На другому місці за частотою звернень – аграрні питання та питання земельних відносин (64 звернення). Це – безкоштовне оформлення державних актів на земельні ділянки, реалізація права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.
Також досить часто піднімаються питання охорони здоров’я (47 звернень): безкоштовне забезпечення засобами лікування, реорганізація лікарняних установ, діяльність працівників медичних установ.
Не менш актуальними залишаються питання працевлаштування та дотримання законності під час звільнення та поновлення на роботі (47 звернень).
Особливими є звернення, що стосуються діяльності органів самоврядування (20 звернень), зокрема, почастішали скарги жителів сіл на правомірність дій та рішень посадових осіб сільських рад.
Найбільше звернень надійшло від жителів м.Вінниці (253 звернення) та Вінницького району (50 звернень), а також з Бершадського (38 звернень), Барського (32 звернення), Немирівського (22 звернення), Калинівского (21 звернення) районів.
Найменше питань порушено громадянами Мурованокуриловецького (3 звернення), Оратівського (4 звернення), Могилів-Подільського (4 звернення), Тростянецького (4 звернення), Піщанського (5 звернень) районів.
Загалом за рік до обласної Ради надійшло 640 звернень.

 

Повернутись Створено: 18 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація