13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робота з громадянами Роздрукувати

За допомогою до обласної Ради звернулися 640 разів

16 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив черговий особистий прийом громадян. На відміну від попередніх прийомів, де в основному порушувалися земельні питання, матеріальної та медичної допомоги, цього разу більша частина стосувалася культурної сфери життя. А саме: видавництва книг (3 звернення) та запровадження Почесної відзнаки «Чорнобильська пошана Вінниччини».

Загалом за рік роботи головою обласної Ради та заступниками на особистих прийомах громадян було розглянуто 222 звернення.
Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (162 звернень). Серед основних: надання матеріальної допомоги, отримання пільгового автотранспорту, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат. Відтак, для вирішення питання про сприяння соціально незахищеним верствам населення, керівництвом обласної Ради надано матеріальну допомогу на суму понад 60 тис. грн. Загалом з цією метою із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на суму 700 тис. грн.
На другому місці за частотою звернень – аграрні питання та питання земельних відносин (64 звернення). Це – безкоштовне оформлення державних актів на земельні ділянки, реалізація права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.
Також досить часто піднімаються питання охорони здоров’я (47 звернень): безкоштовне забезпечення засобами лікування, реорганізація лікарняних установ, діяльність працівників медичних установ.
Не менш актуальними залишаються питання працевлаштування та дотримання законності під час звільнення та поновлення на роботі (47 звернень).
Особливими є звернення, що стосуються діяльності органів самоврядування (20 звернень), зокрема, почастішали скарги жителів сіл на правомірність дій та рішень посадових осіб сільських рад.
Найбільше звернень надійшло від жителів м.Вінниці (253 звернення) та Вінницького району (50 звернень), а також з Бершадського (38 звернень), Барського (32 звернення), Немирівського (22 звернення), Калинівского (21 звернення) районів.
Найменше питань порушено громадянами Мурованокуриловецького (3 звернення), Оратівського (4 звернення), Могилів-Подільського (4 звернення), Тростянецького (4 звернення), Піщанського (5 звернень) районів.
Загалом за рік до обласної Ради надійшло 640 звернень.

 

Повернутись Створено: 18 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація