Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Робота з громадянами Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Земля – це останнє, що в нас є, і чому ми негайно маємо дати раду»

6 червня відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Із 19 звернень – 6 стосувалося земельних питань, 4 – працевлаштування, 3 – забезпечення житлом, з них – 4 колективних звернення. У більшості випадків вінничани скаржаться на дії представників органів місцевої влади, а також висловлюють незадоволення рішеннями суддів різних інстанцій.

Усі земельні питання, озвучені громадянами на прийомі, були, так би мовити, «з бородою». Люди приносять стоси документів, перші з яких датуються 2002-2006 роками. На думку С.Татусяка, тоді відповідні владні структури недостатньо опікувалися земельними питаннями і зачасти приймали подвійні рішення. Відтак сьогодні вінничани не можуть відстояти свої права на землю навіть у судовому порядку.
– Земля – це останнє багатство, яке в нас залишилося, і якому ми негайно маємо дати раду. Я сподіваюся, що Верховна Рада внесе зміни до земельного законодавства, якими чітко розставить пріоритети та забезпечить гарантії сільського жителя, – прокоментував С.Татусяк.
Голова додав, що виконавчі органи влади мають тісніше працювати із державними структурами, які займаються земельними питаннями. А усі звернення громадян Сергій Татусяк направив для розгляду у відповідні інстанції та пообіцяв особисто проконтролювати їх вирішення.
Також голова облради взявся особисто лобіювати питання використання спортивного обладнання, яке виготовляє вінницький завод «Термінал-спецтехніка». З таким проханням до С.Татусяка звернувся директор даного підприємства. Голова зауважив, що порушене питання співзвучне з принципами діяльності обласної влади щодо популяризації здорового способу життя.
– До нас часто звертаються сільські голови, районні установи щодо обладнання спортивних залів, майданчиків відповідними тренажерами. Ми зазвичай шукаємо щось імпортне, а тут є свій місцевий виробник, про продукцію якого просто не знають. Ми будемо рекомендувати звернути увагу на обладнання «Терміналу-спецтехніки», – повідомив С.Татусяк.
Втім, він зауважив, що спочатку фахівці мають вивчити продукцію заводу щодо стандартів «ціна-якість».

Усі звернення вінничан, прийняті на особистому прийомі, розглянуть профільні комісії обласної Ради та відповідні управління облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 6 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація