Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робота з громадянами Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Земля – це останнє, що в нас є, і чому ми негайно маємо дати раду»

6 червня відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Із 19 звернень – 6 стосувалося земельних питань, 4 – працевлаштування, 3 – забезпечення житлом, з них – 4 колективних звернення. У більшості випадків вінничани скаржаться на дії представників органів місцевої влади, а також висловлюють незадоволення рішеннями суддів різних інстанцій.

Усі земельні питання, озвучені громадянами на прийомі, були, так би мовити, «з бородою». Люди приносять стоси документів, перші з яких датуються 2002-2006 роками. На думку С.Татусяка, тоді відповідні владні структури недостатньо опікувалися земельними питаннями і зачасти приймали подвійні рішення. Відтак сьогодні вінничани не можуть відстояти свої права на землю навіть у судовому порядку.
– Земля – це останнє багатство, яке в нас залишилося, і якому ми негайно маємо дати раду. Я сподіваюся, що Верховна Рада внесе зміни до земельного законодавства, якими чітко розставить пріоритети та забезпечить гарантії сільського жителя, – прокоментував С.Татусяк.
Голова додав, що виконавчі органи влади мають тісніше працювати із державними структурами, які займаються земельними питаннями. А усі звернення громадян Сергій Татусяк направив для розгляду у відповідні інстанції та пообіцяв особисто проконтролювати їх вирішення.
Також голова облради взявся особисто лобіювати питання використання спортивного обладнання, яке виготовляє вінницький завод «Термінал-спецтехніка». З таким проханням до С.Татусяка звернувся директор даного підприємства. Голова зауважив, що порушене питання співзвучне з принципами діяльності обласної влади щодо популяризації здорового способу життя.
– До нас часто звертаються сільські голови, районні установи щодо обладнання спортивних залів, майданчиків відповідними тренажерами. Ми зазвичай шукаємо щось імпортне, а тут є свій місцевий виробник, про продукцію якого просто не знають. Ми будемо рекомендувати звернути увагу на обладнання «Терміналу-спецтехніки», – повідомив С.Татусяк.
Втім, він зауважив, що спочатку фахівці мають вивчити продукцію заводу щодо стандартів «ціна-якість».

Усі звернення вінничан, прийняті на особистому прийомі, розглянуть профільні комісії обласної Ради та відповідні управління облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 6 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 705

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація