Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з громадянами Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Земля – це останнє, що в нас є, і чому ми негайно маємо дати раду»

6 червня відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Із 19 звернень – 6 стосувалося земельних питань, 4 – працевлаштування, 3 – забезпечення житлом, з них – 4 колективних звернення. У більшості випадків вінничани скаржаться на дії представників органів місцевої влади, а також висловлюють незадоволення рішеннями суддів різних інстанцій.

Усі земельні питання, озвучені громадянами на прийомі, були, так би мовити, «з бородою». Люди приносять стоси документів, перші з яких датуються 2002-2006 роками. На думку С.Татусяка, тоді відповідні владні структури недостатньо опікувалися земельними питаннями і зачасти приймали подвійні рішення. Відтак сьогодні вінничани не можуть відстояти свої права на землю навіть у судовому порядку.
– Земля – це останнє багатство, яке в нас залишилося, і якому ми негайно маємо дати раду. Я сподіваюся, що Верховна Рада внесе зміни до земельного законодавства, якими чітко розставить пріоритети та забезпечить гарантії сільського жителя, – прокоментував С.Татусяк.
Голова додав, що виконавчі органи влади мають тісніше працювати із державними структурами, які займаються земельними питаннями. А усі звернення громадян Сергій Татусяк направив для розгляду у відповідні інстанції та пообіцяв особисто проконтролювати їх вирішення.
Також голова облради взявся особисто лобіювати питання використання спортивного обладнання, яке виготовляє вінницький завод «Термінал-спецтехніка». З таким проханням до С.Татусяка звернувся директор даного підприємства. Голова зауважив, що порушене питання співзвучне з принципами діяльності обласної влади щодо популяризації здорового способу життя.
– До нас часто звертаються сільські голови, районні установи щодо обладнання спортивних залів, майданчиків відповідними тренажерами. Ми зазвичай шукаємо щось імпортне, а тут є свій місцевий виробник, про продукцію якого просто не знають. Ми будемо рекомендувати звернути увагу на обладнання «Терміналу-спецтехніки», – повідомив С.Татусяк.
Втім, він зауважив, що спочатку фахівці мають вивчити продукцію заводу щодо стандартів «ціна-якість».

Усі звернення вінничан, прийняті на особистому прийомі, розглянуть профільні комісії обласної Ради та відповідні управління облдержадміністрації.

 

 

Повернутись Створено: 6 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація