23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з громадянами Роздрукувати

Відбувся останній прийом громадян 2012 року

27 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян – останній у 2012 році, що минає. Для спілкування з головою віч-на-віч записалися 10 жителів Вінниччини, половина з яких із особистими питаннями на кшталт медичного обслуговування і працевлаштування. Також були традиційні звернення щодо виділення земельних ділянок.

З питання будівництва водогону до Сергія Татусяка звернулася жителька провулку Молодіжного (Старе місто, м.Вінниця). За словами заявниці, останніми роками гостро постала проблема з питною водою, оскільки наявні криниці міліють і неспроможні забезпечити потреби жителів провулку. Відтак вінничани бачать вихід тільки через будівництво централізованого водопроводу. Втім на тих умовах співфінансування, що пропонує міська влада (15-20 тисяч з кожного будинку), жителі не погоджуються розпочинати будівництво. Тому представниця жителів провулку Молодіжного звернулася до Сергія Татусяка за порадою, яким чином можна здешевити роботи зі спорудження водогону.
З питанням, важливим також для всієї громади, прибув на особистий прийом до голови житель с.П’ятківка Бершадського району Іван Стратієнко. Чоловік подякував обласній владі за те, що у селі нещодавно відкрили оновлену амбулаторію. Але тепер, наголошує заявник, для повноцінного обслуговування селян медичному закладу потрібен автомобіль.
Сергій Татусяк зауважив, що наступного року держава, як і цьогоріч, виділятиме на пілотні області машини швидкої допомоги. «Із тієї партії, що надійде у Вінницьку область, ваше село отримає автомобіль», – запевнив жителів П’ятківки С.Татусяк.
Щодо цих та інших звернень Сергій Татусяк дав доручення на виконання питань, означених у них.

Довідково: за період з 01.11.2011 по 01.12.2012 до обласної Ради надійшло 735 звернень, що на 102 звернень більше, ніж за попередній звітний період. За результатами розгляду: 115 звернень вирішено позитивно, на 539 дано роз’яснення, 52 звернень надіслані за належністю або не підлягають розгляду, відповідно до чинного законодавства, 29 - перебувають на контролі.
Керівництвом обласної Ради розглянуто на особистому прийомі громадян 215 звернення. Зареєстровано 106 колективних звернення (14,4 %).
Найбільше звернень надійшло від жителів м.Вінниці (309 звернень) та Вінницького району (79 звернень), а також з Барського (42 звернення), Бершадського (34 звернення), Шаргородського (22 звернення) та Липовецького (21 звернення) районів.

 

 

Повернутись Створено: 27 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація