Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робота з молоддю Роздрукувати

Влада Вінниччини відзначила іменних стипендіатів

12 грудня у приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулись урочистості з нагоди святкової зустрічі керівництва області зі студентами вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування. У святковій церемонії нагородження взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька.

Вітаючи від імені голови обласної ради та всього депутатського корпусу кращих представників студентської молоді, Юрій Медведєв констатував, що Вінницька область у 1998 році вперше в Україні зініціювала виплату іменних стипендій дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування.
- У свій юний вік ви вже є повноцінними особистостями, бо в житті вам приходиться розраховувати тільки на себе. Я вам бажаю завжди досягати намічених цілей, а влада завжди буде вас підтримувати і допомагати, - запевнив Ю. Медведєв.
Керівники області та міста вручили кращим студентам подарунки та іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзначили переможців обласного фотоконкурсу «Світ дитячої мрії».

Довідка.
У зустрічі 12 рудня 2012 року взяли участь 550 студентів із 36 різних навчальних закладів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку. Стипендіатами 2012 року є 700 студентів, які отримали стипендії на загальну суму 565 тис. грн.
Загалом, за 14 років 4361 стипендіатів отримали 3 млн. 454 тис. грн. з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 12 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація