Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з молоддю Роздрукувати

Влада Вінниччини відзначила іменних стипендіатів

12 грудня у приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулись урочистості з нагоди святкової зустрічі керівництва області зі студентами вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування. У святковій церемонії нагородження взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька.

Вітаючи від імені голови обласної ради та всього депутатського корпусу кращих представників студентської молоді, Юрій Медведєв констатував, що Вінницька область у 1998 році вперше в Україні зініціювала виплату іменних стипендій дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування.
- У свій юний вік ви вже є повноцінними особистостями, бо в житті вам приходиться розраховувати тільки на себе. Я вам бажаю завжди досягати намічених цілей, а влада завжди буде вас підтримувати і допомагати, - запевнив Ю. Медведєв.
Керівники області та міста вручили кращим студентам подарунки та іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзначили переможців обласного фотоконкурсу «Світ дитячої мрії».

Довідка.
У зустрічі 12 рудня 2012 року взяли участь 550 студентів із 36 різних навчальних закладів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку. Стипендіатами 2012 року є 700 студентів, які отримали стипендії на загальну суму 565 тис. грн.
Загалом, за 14 років 4361 стипендіатів отримали 3 млн. 454 тис. грн. з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 12 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація