Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робота з виборцями Роздрукувати

Заступники голови обласної Ради провели прийом громадян

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 12 грудня питання вінничан вирішували перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Проведення особистих днів прийому громадян один із пріоритетів діяльності обласної Ради. Аналіз заяв, скарг та пропозицій, що надходять до обласної Ради, показує, що серед найчисленніших питань, з якими звертаються жителі наших районів до влади, – соціальне забезпечення, потреба в матеріальній допомозі на лікування, перерахунок пенсії, захист інвалідів та ветеранів, відшкодування збитків потерпілим за рішеннями судів.
Саме з питаннями правової сфери до Ігоря Кревського цієї середи звернулися представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких трагічно загинули діти чи онуки. Члени об’єднання здебільшого не погоджуються з провадженнями їхніх кримінальних справ або не задоволені вироками судів.
Знаючи, що представницькі органи влади, яким є і обласна Рада, не мають повноважень втручатися у діяльність правоохоронних органів, вінничани все одно звертаються сюди як в останню інстанцію.
Крім того, на прийомі у середу порушувались питання аграрної політики і земельних відносин, серед яких - захист прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.
Актуальними залишаються проблеми трудової зайнятості населення, зокрема працевлаштування молоді, а також порушення прав та свобод громадян.
Керівники обласної Ради розглянули звернення всіх заявників та взяли під особистий контроль усі питання, що підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством.


Повернутись Створено: 12 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація