Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робота з виборцями Роздрукувати

Заступники голови обласної Ради провели прийом громадян

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 12 грудня питання вінничан вирішували перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Проведення особистих днів прийому громадян один із пріоритетів діяльності обласної Ради. Аналіз заяв, скарг та пропозицій, що надходять до обласної Ради, показує, що серед найчисленніших питань, з якими звертаються жителі наших районів до влади, – соціальне забезпечення, потреба в матеріальній допомозі на лікування, перерахунок пенсії, захист інвалідів та ветеранів, відшкодування збитків потерпілим за рішеннями судів.
Саме з питаннями правової сфери до Ігоря Кревського цієї середи звернулися представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких трагічно загинули діти чи онуки. Члени об’єднання здебільшого не погоджуються з провадженнями їхніх кримінальних справ або не задоволені вироками судів.
Знаючи, що представницькі органи влади, яким є і обласна Рада, не мають повноважень втручатися у діяльність правоохоронних органів, вінничани все одно звертаються сюди як в останню інстанцію.
Крім того, на прийомі у середу порушувались питання аграрної політики і земельних відносин, серед яких - захист прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.
Актуальними залишаються проблеми трудової зайнятості населення, зокрема працевлаштування молоді, а також порушення прав та свобод громадян.
Керівники обласної Ради розглянули звернення всіх заявників та взяли під особистий контроль усі питання, що підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством.


Повернутись Створено: 12 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація