Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з виборцями Роздрукувати

Заступники голови обласної Ради провели прийом громадян

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 12 грудня питання вінничан вирішували перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Проведення особистих днів прийому громадян один із пріоритетів діяльності обласної Ради. Аналіз заяв, скарг та пропозицій, що надходять до обласної Ради, показує, що серед найчисленніших питань, з якими звертаються жителі наших районів до влади, – соціальне забезпечення, потреба в матеріальній допомозі на лікування, перерахунок пенсії, захист інвалідів та ветеранів, відшкодування збитків потерпілим за рішеннями судів.
Саме з питаннями правової сфери до Ігоря Кревського цієї середи звернулися представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких трагічно загинули діти чи онуки. Члени об’єднання здебільшого не погоджуються з провадженнями їхніх кримінальних справ або не задоволені вироками судів.
Знаючи, що представницькі органи влади, яким є і обласна Рада, не мають повноважень втручатися у діяльність правоохоронних органів, вінничани все одно звертаються сюди як в останню інстанцію.
Крім того, на прийомі у середу порушувались питання аграрної політики і земельних відносин, серед яких - захист прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.
Актуальними залишаються проблеми трудової зайнятості населення, зокрема працевлаштування молоді, а також порушення прав та свобод громадян.
Керівники обласної Ради розглянули звернення всіх заявників та взяли під особистий контроль усі питання, що підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством.


Повернутись Створено: 12 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація