Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робота з виборцями Роздрукувати

Щосереди в обласній Раді - прийом громадян

13 лютого особистий прийом громадян провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Керівники обласної Ради вирішують питання вінничан щосереди кожного місяця.

Серед найчисленніших питань, з якими звертаються жителі наших районів – соціальне забезпечення та потреба в матеріальній допомозі на лікування, перерахунок пенсії, захист інвалідів та ветеранів, відшкодування збитків потерпілим за рішенням судів.
Цієї середи на прийом до першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського знову звернулися представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» щодо вирішення питань, пов’язаних з правовою сферою.
Громадська організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких трагічно загинули діти чи онуки. Члени об’єднання здебільшого не погоджуються з провадженнями їхніх кримінальних справ або не задоволені вироками судів.
За нинішніми результатами розгляду даних заяв і скарг, обласна Рада звернеться до управління МВС України у Вінницькій області та в прокуратуру Вінницької області щодо об’єктивності висунених звинувачень, зазначених у зверненнях.

 

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація