Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робота з виборцями Роздрукувати

Щосереди в обласній Раді - прийом громадян

13 лютого особистий прийом громадян провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Керівники обласної Ради вирішують питання вінничан щосереди кожного місяця.

Серед найчисленніших питань, з якими звертаються жителі наших районів – соціальне забезпечення та потреба в матеріальній допомозі на лікування, перерахунок пенсії, захист інвалідів та ветеранів, відшкодування збитків потерпілим за рішенням судів.
Цієї середи на прийом до першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського знову звернулися представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» щодо вирішення питань, пов’язаних з правовою сферою.
Громадська організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких трагічно загинули діти чи онуки. Члени об’єднання здебільшого не погоджуються з провадженнями їхніх кримінальних справ або не задоволені вироками судів.
За нинішніми результатами розгляду даних заяв і скарг, обласна Рада звернеться до управління МВС України у Вінницькій області та в прокуратуру Вінницької області щодо об’єктивності висунених звинувачень, зазначених у зверненнях.

 

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація