Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Розпочала роботу позачергова 20 сесія обласної Ради Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 20 сесію обласної Ради 7 скликання прибув 71 депутат з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Депутати обрали секретаріат, до якого ввійшли Володимир Саволюк від партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Олександр Масленніков від політичної партії Всеукраїнське об`єднання  «Батьківщина» та Дмитро Рижмань від Аграрної партії України.

 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник оповістив, що на адресу обласної Ради надійшла подяка депутату обласної Ради Чаленку Дмитру Андрійовичу від Надії Музики за організацію і проведення свята до Дня захисту дітей, яке було проведено в мікрорайоні Вінницького олійножирового комбінату.

 

Крім цього, Анатолій Олійник повідомив, що на його ім’я надійшла заява про переобрання керівника фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та проіфнормував депутатів про те, що фракцію політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в обласній Раді очолює  депутат Мейдич Олег Леонідович.

В ході розгляду порядку денного пленарного засідання депутатами внесено зміни. Зокрема, від депутата Ігоря Лещенка надійшла пропозиція включити до порядку денного проект рішення «Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Лещенка І.В. до голови Державного агентства рибного господарства України Ковалія Я.Б. щодо знищення біозапасів на ділянці річки Південний Буг  в межах Ладижинського водосховища».

Також депутати підтримали включення до порядку денного депутатського запиту Віталія Августа. В тексті звернення йде мова про те, що до депутата звернулися жителі села Марківка Томашпільського району Вінницької області з проханням провести перевірку щодо надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради та законності використання земель сільськогосподарського призначення. Тому, депутат обласної Ради Віталій Август, з метою недопущення конфліктів та зняття соціальної напруги, яка зараз є на території згаданої громади, просить звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо проведення перевірки надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради.     

 Загалом, враховуючи всі зміни та пропозиції, які внесли депутати, на позачерговій 20 сесії депутати розглянуть 13 питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:51 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація