Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпочала роботу позачергова 20 сесія обласної Ради Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 20 сесію обласної Ради 7 скликання прибув 71 депутат з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Депутати обрали секретаріат, до якого ввійшли Володимир Саволюк від партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Олександр Масленніков від політичної партії Всеукраїнське об`єднання  «Батьківщина» та Дмитро Рижмань від Аграрної партії України.

 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник оповістив, що на адресу обласної Ради надійшла подяка депутату обласної Ради Чаленку Дмитру Андрійовичу від Надії Музики за організацію і проведення свята до Дня захисту дітей, яке було проведено в мікрорайоні Вінницького олійножирового комбінату.

 

Крім цього, Анатолій Олійник повідомив, що на його ім’я надійшла заява про переобрання керівника фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та проіфнормував депутатів про те, що фракцію політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в обласній Раді очолює  депутат Мейдич Олег Леонідович.

В ході розгляду порядку денного пленарного засідання депутатами внесено зміни. Зокрема, від депутата Ігоря Лещенка надійшла пропозиція включити до порядку денного проект рішення «Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Лещенка І.В. до голови Державного агентства рибного господарства України Ковалія Я.Б. щодо знищення біозапасів на ділянці річки Південний Буг  в межах Ладижинського водосховища».

Також депутати підтримали включення до порядку денного депутатського запиту Віталія Августа. В тексті звернення йде мова про те, що до депутата звернулися жителі села Марківка Томашпільського району Вінницької області з проханням провести перевірку щодо надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради та законності використання земель сільськогосподарського призначення. Тому, депутат обласної Ради Віталій Август, з метою недопущення конфліктів та зняття соціальної напруги, яка зараз є на території згаданої громади, просить звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо проведення перевірки надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради.     

 Загалом, враховуючи всі зміни та пропозиції, які внесли депутати, на позачерговій 20 сесії депутати розглянуть 13 питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:51 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація