23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпочала роботу позачергова 20 сесія обласної Ради Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 20 сесію обласної Ради 7 скликання прибув 71 депутат з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Депутати обрали секретаріат, до якого ввійшли Володимир Саволюк від партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Олександр Масленніков від політичної партії Всеукраїнське об`єднання  «Батьківщина» та Дмитро Рижмань від Аграрної партії України.

 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник оповістив, що на адресу обласної Ради надійшла подяка депутату обласної Ради Чаленку Дмитру Андрійовичу від Надії Музики за організацію і проведення свята до Дня захисту дітей, яке було проведено в мікрорайоні Вінницького олійножирового комбінату.

 

Крім цього, Анатолій Олійник повідомив, що на його ім’я надійшла заява про переобрання керівника фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та проіфнормував депутатів про те, що фракцію політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в обласній Раді очолює  депутат Мейдич Олег Леонідович.

В ході розгляду порядку денного пленарного засідання депутатами внесено зміни. Зокрема, від депутата Ігоря Лещенка надійшла пропозиція включити до порядку денного проект рішення «Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Лещенка І.В. до голови Державного агентства рибного господарства України Ковалія Я.Б. щодо знищення біозапасів на ділянці річки Південний Буг  в межах Ладижинського водосховища».

Також депутати підтримали включення до порядку денного депутатського запиту Віталія Августа. В тексті звернення йде мова про те, що до депутата звернулися жителі села Марківка Томашпільського району Вінницької області з проханням провести перевірку щодо надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради та законності використання земель сільськогосподарського призначення. Тому, депутат обласної Ради Віталій Август, з метою недопущення конфліктів та зняття соціальної напруги, яка зараз є на території згаданої громади, просить звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо проведення перевірки надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради.     

 Загалом, враховуючи всі зміни та пропозиції, які внесли депутати, на позачерговій 20 сесії депутати розглянуть 13 питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:51 Переглядів: 793

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація