Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Родичі активістів Майдану, які переслідуються сьогодні, скаржаться на політичний характер кримінальних справ Роздрукувати

13 лютого голова обласної Ради провів зустріч із родичами активістів Майдану, які зазнають сьогодні переслідувань за участь в акції 6 грудня 2014 року під обласною Радою.

Члени родин Юрія Павленка, Януарія Шостака, Михайла Сіранчука та активісти вінницького Майдану скаржаться, що розслідування зазначених вище подій відбувається необ’єктивно і упереджено.

Натомість, як зазначають учасники зустрічі, тих, хто організував та спровокував сутички  досі не встановлено і не покарано, що розслідування правоохоронними органами області і рішення судів носить політичний характер, а доказова база для встановлення вини активістів Майдану є необґрунтованою. Тому родини переслідуваних майданівців і активісти Революції Гідності звернулися до очільника обласної Ради Сергія Свитка з проханням: допомогти зупинити політичні репресії на Вінниччині, сприяти в проведенні об’єктивного розслідування і звільнення новітніх політв’язнів, зокрема Юрія Павленка. Вони запевняють, якщо найближчим часом із боку місцевої влади, правоохоронних органів і керівництва держави не буде справедливої оцінки цих фактів і подій, то родичі майданівців та небайдужі до цього питання вінничани розпочнуть безстрокову акцію протесту.

У свою чергу, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що скерує офіційні звернення Президенту України, народним депутатам України, Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України для всебічного і об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року у місті Вінниці, встановлення замовників, організаторів і виконавців сценарію, внаслідок якого постраждали громадяни з обох боків.

Так, Сергій Свитко вкотре наголосив на неприпустимості політичного переслідування громадян в області і зазначив: “ На моє переконання, розслідування подій, що відбулись 6 грудня, здійснюються необ'єктивно.  Упереджене ставлення правоохоронних органів та суддів може серйозно дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області”.

Нагадаємо, що депутати обласної Ради - члени постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору підтримали «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою», ініційоване громадськими активістами Вінниччини. Депутати вирішили розглянути це питання на спільному засіданні з постійною комісією обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; за участю керівництва обласної Ради, облдержадміністрації та вищих посадових осіб правоохоронних органів області (УМВС, СБУ, прокуратури).

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 18:52 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація