Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Родичі активістів Майдану, які переслідуються сьогодні, скаржаться на політичний характер кримінальних справ Роздрукувати

13 лютого голова обласної Ради провів зустріч із родичами активістів Майдану, які зазнають сьогодні переслідувань за участь в акції 6 грудня 2014 року під обласною Радою.

Члени родин Юрія Павленка, Януарія Шостака, Михайла Сіранчука та активісти вінницького Майдану скаржаться, що розслідування зазначених вище подій відбувається необ’єктивно і упереджено.

Натомість, як зазначають учасники зустрічі, тих, хто організував та спровокував сутички  досі не встановлено і не покарано, що розслідування правоохоронними органами області і рішення судів носить політичний характер, а доказова база для встановлення вини активістів Майдану є необґрунтованою. Тому родини переслідуваних майданівців і активісти Революції Гідності звернулися до очільника обласної Ради Сергія Свитка з проханням: допомогти зупинити політичні репресії на Вінниччині, сприяти в проведенні об’єктивного розслідування і звільнення новітніх політв’язнів, зокрема Юрія Павленка. Вони запевняють, якщо найближчим часом із боку місцевої влади, правоохоронних органів і керівництва держави не буде справедливої оцінки цих фактів і подій, то родичі майданівців та небайдужі до цього питання вінничани розпочнуть безстрокову акцію протесту.

У свою чергу, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що скерує офіційні звернення Президенту України, народним депутатам України, Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України для всебічного і об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року у місті Вінниці, встановлення замовників, організаторів і виконавців сценарію, внаслідок якого постраждали громадяни з обох боків.

Так, Сергій Свитко вкотре наголосив на неприпустимості політичного переслідування громадян в області і зазначив: “ На моє переконання, розслідування подій, що відбулись 6 грудня, здійснюються необ'єктивно.  Упереджене ставлення правоохоронних органів та суддів може серйозно дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області”.

Нагадаємо, що депутати обласної Ради - члени постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору підтримали «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою», ініційоване громадськими активістами Вінниччини. Депутати вирішили розглянути це питання на спільному засіданні з постійною комісією обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; за участю керівництва обласної Ради, облдержадміністрації та вищих посадових осіб правоохоронних органів області (УМВС, СБУ, прокуратури).

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 18:52 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація