23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Родичі активістів Майдану, які переслідуються сьогодні, скаржаться на політичний характер кримінальних справ Роздрукувати

13 лютого голова обласної Ради провів зустріч із родичами активістів Майдану, які зазнають сьогодні переслідувань за участь в акції 6 грудня 2014 року під обласною Радою.

Члени родин Юрія Павленка, Януарія Шостака, Михайла Сіранчука та активісти вінницького Майдану скаржаться, що розслідування зазначених вище подій відбувається необ’єктивно і упереджено.

Натомість, як зазначають учасники зустрічі, тих, хто організував та спровокував сутички  досі не встановлено і не покарано, що розслідування правоохоронними органами області і рішення судів носить політичний характер, а доказова база для встановлення вини активістів Майдану є необґрунтованою. Тому родини переслідуваних майданівців і активісти Революції Гідності звернулися до очільника обласної Ради Сергія Свитка з проханням: допомогти зупинити політичні репресії на Вінниччині, сприяти в проведенні об’єктивного розслідування і звільнення новітніх політв’язнів, зокрема Юрія Павленка. Вони запевняють, якщо найближчим часом із боку місцевої влади, правоохоронних органів і керівництва держави не буде справедливої оцінки цих фактів і подій, то родичі майданівців та небайдужі до цього питання вінничани розпочнуть безстрокову акцію протесту.

У свою чергу, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що скерує офіційні звернення Президенту України, народним депутатам України, Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України для всебічного і об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року у місті Вінниці, встановлення замовників, організаторів і виконавців сценарію, внаслідок якого постраждали громадяни з обох боків.

Так, Сергій Свитко вкотре наголосив на неприпустимості політичного переслідування громадян в області і зазначив: “ На моє переконання, розслідування подій, що відбулись 6 грудня, здійснюються необ'єктивно.  Упереджене ставлення правоохоронних органів та суддів може серйозно дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області”.

Нагадаємо, що депутати обласної Ради - члени постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору підтримали «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою», ініційоване громадськими активістами Вінниччини. Депутати вирішили розглянути це питання на спільному засіданні з постійною комісією обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; за участю керівництва обласної Ради, облдержадміністрації та вищих посадових осіб правоохоронних органів області (УМВС, СБУ, прокуратури).

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 18:52 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація